Marseille nastavlja sa sjajnom serijom, Bordeaux se propustio priključiti

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 19.10.14. | 19:50

Nogometaši Marseillea i u desetom su kolu Ligue 1 nastavili sa sjajnim učinkom.

Vodeća momčad francuskog prvenstva slavila je s 2:0 protiv Toulousea na Velodromeu i ostvarila tako svoju osmu uzastopnu pobjedu.

Pitanje pobjednika riješeno je već u prvom poluvremenu. U 20. minuti N'Koulou je bio najviši u skoku nakon ubačaja Payeta iz slobodnog udarca i loptu je glavom poslao za 1:0, a najbolji strijelac Ligue 1, Andre-Pierre Gignac je u 35. minuti postavio konačnih 2:0.

Na vrhu je Marseille tako pobjegao svojim pratiteljima čak sedam bodova, a Bordeaux mu se propustio približiti odigravši 1:1 kod kuće protiv Caena. Žirodinci su imali pobjedu na dlanu, nakon što je domaćine u vodstvo doveo Diabate u 22. minuti iz jedanaesterca. Bordeaux je 1:0 čuvao do 77. minute, kada Bazile postiže pogodak za izjednačenje.

Bordeaux je zbog slabije gol razlike treći na ljestvici sa 18 bodova koliko ima i PSG.