Lyon slavio s igračem manje u francuskom derbiju i popeo se na drugo mjesto (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 23.11.18. | 22:53

Pobjeda Lavova u 14. kolu Ligue 1.

Nogometaši Olympique Lyona nastavili su gdje su stali prije reprezentativne stanke. U velikom derbiju francuskog nogometa na svom su Parc Olympiqueu pobijedili nekada slavnog velikana Saint-Etienne rezultatom 1-0 i time – barem privremeno – preskočili Lille na drugom mjestu ljestvice s bodom viška i 12 bodova zaostatka za vodećim PSG-om koji ima i utakmicu manje.

Nismo gledali pretjerano zanimljivu utakmicu, iako su obje momčadi imali poneku ozbiljniju prigodu. Sve najbitnije stvari dogodile su se u drugom poluvremenu. Prvo je belgijski branič Jason Denayer doveo 'Lavove' u vodstvo u 62. minuti. Glavom je zabio na asistenciju Memphisa Depaya, da bi osam minuta kasnije domaći igrač Rafael zaradio izravni crveni karton.

Ipak, igrači Bruna Genesija uspjeli su se obraniti i sačuvati tri boda iz ove utakmice.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/K0MX" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/eMQK" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>