REUTERS/Marcelo Del Pozo

Luda utakmica u Španjolskoj: Juranović zabio prvijenac, Betis dva u četiri minute (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | čet. 16.09.21. | 19:16

Vatreni je bio precizan s 11 metara

Škotski Celtic večeras od 18:45 u sklopu Europske lige gostuje kod Betisa u Španjolskoj. Nakon što ih je u vodstvo u 15. minuti doveo Albian Ajeti, gosti su u 26. povećali prednost preko – Josipa Juranovića.

Claudio Bravo povukao je protivničkog napadača na tlo i skrivio kazneni udarac, a loptu je na bijelu točku namjestio hrvatski reprezentativac. I pogodio.

Pogodak Juranovića pogledajte OVDJE.

26-godišnjem Vatrenom to je prvi gol za novi klub, otkako je u njega stigao prošlog mjeseca iz poljske Legije za tri milijuna eura.

Do kraja poluvremena, Betis se u potpunosti vraća. Branič Juan Miranda smanjio je vodstvo u 32., a Juanmi samo tri minute kasnije poravnao rezultat. Tako se na poluvrijeme otišlo s 2:2 na semaforu.