Koln napokon pronašao izlaz iz crnog niza pobjedom na teškom gostovanju kod Herthe (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 25.10.17. | 20:33

Na rasporedu su preostali susreti šesnaestine finala njemačkog Kupa.

Odigrane su prva četiri susreta današnjih parova šesnaestine finala njemačkog nogometnog Kupa.

Najveće iznenađenje je prekid crne serije Kolna, koji je slavio nakon deset utakmica tijekom kojih su stigli tek do dva remija. Danas su u gostima s čak 3:1 slavili protiv Herthe, kojoj je ovo čak peti poraz u sedam posljednjih susreta bez pobjede. Za Koln su zabijali Zoller u 35., Maroh u 43. i Clemens u 65., dok je počasni pogodak za domaće zabio Stark u 69. minuti.

Istim rezultatom slavio je Stuttgart kod drugoligaša Kaiserslaurtena. Iako su domaći poveli u 7. minuti preko Spalvisa, Stuttgart je put do osmine finala pronašao preko Ginczeka (20. minuta - 11m), Akola (66.) i Terrodea (71.). Naš Josip Brekalo u igru je ušao u 71. minuti, umjesto Akola. Nurnberg je u gostima svladao Osnabruck sa 3:2 sa Adamom Sušacom u sastavu, dok je Wolfsburg pogotkom Uduokhaija u 49. minuti porazio Hannover s 1:0.