Kakav promašaj! Balotelli se propisno osramotio protiv Intera (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 30.10.19. | 08:57

Super Mario u ne baš dobrom izdanju.

U sjajnom jučerašnjem dvoboju Serie A, Inter je na gostovanju pobijedio Bresciju s 2:1 i tako se, barem privremeno, probio na vrh prvenstvene tablice.

Golove za Nerazzurre postigli su Lautaro Martinez i Romelu Lukaku, a smanjio je Skriniar autogolom. Posljednjih 15 minuta utakmica vladala je sveopća ofanziva Brescije koja je pred punim stadionom tražila bod, ali do njega nisu stigli te je Inter upisao vrijedna, ali i potpuno zaslužena tri boda.

Osim golova, najupečatljiviji trenutak utakmice bez ikakve je dileme promašaj Marija Balotellija. Igrač s 14 golova za reprezentaciju Italije ove je sezone tek na jednom postignutom pogotku, a kada vidimo što je jučer promašio, onda nas niti najmanje ne čudi taj podatak.

U 73. minuti problematični dečko talijanskog nogometa najviše je skočio nakon ubačaja iz kuta, njegov udarac teškom mukom skida Handanović, a odbijenu loptu tamnoputi napadač šalje visoko iznad gola, iako je gol bio nebranjen te sa svega dva metra udaljenosti.

(foto: Screenshot)