REUTERS/Massimo Pinca

Juve se budi iz krize: Stara dama uvjerljivo svladala Empoli, Pjaca u 62 minute propustio jednu priliku

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 21.10.22. | 22:34

Juventus je na domaćem terenu s 4:0 nadigrao Empoli i tako stigao do treće prvenstvene pobjede u posljednja četiri kola.

Nogometaši Juventusa na uvjerljiv su način otvorili 11. kolo Serie A, na domaćem su terenu s 4:0 nadvisili Empoli i tako stigli do pete prvenstvene pobjede, treće u posljednja četiri kola. Najtrofejniji talijanski klub je privremeno skočio na sedmo mjesto ljestvice, a Empoli je ostao na 11. mjestu s isto toliko osvojenih bodova.

Vodeći pogodak postigao je Moise Kean već u 8. minuti na ubačaj Filipa Kostića. U 56. minuti je udarac iz kuta izveo Juan Cuadrado, a Weston McKennie je s pet metara glavom poslao loptu u mrežu. U završnici utakmice dvaput je još mrežu Empolija zatresao Adrien Rabiot. prvo je u 82. minuti pogodio na još jednu asistenciju Cuadrada, dok je u četvrtoj minuti sučevog dodatka poslao loptu u mrežu nakon ubačaja Danila.

U početnoj postavi Empolija bio je Marko Pjaca, a u igri je bio do 62. minute. Na kraju prvog poluvremena pucao je glavom, a lopta je prošla pokraj vratnice.

Sutra su na rasporedu tri utakmice Serije A, a u nedjelju četiri. Vodeći Napoli ima 26 bodova, dva više od Atalante i tri više od Milana.