Je li moguće? Dva golmana Liverpoola istog dana napravili kardinalne greške (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 14.09.16. | 13:14

Dva golmana Liverpoola se sinoć nisu proslavila.

Adam Bogdan i Danny Ward neće po dobrom pamtiti sinoćnje utakmice Championshipa. Njihovi klubovi, Wigan i Huddersfield, su izgubili utakmice, a najveći krivci su upravo golmani posuđeni iz Liverpoola.

Huddersfield je prvi prvenstveni poraz doživio od Brightona, a jedini gol na utakmici ide na dušu Wardu. On je u 80. minuti udarac Knockaerta imao 'na ruci', ali je loptu ipak propustio te je ona završila u mreži.

Još je veću grešku napravio Bogdan čiji je Wigan novim porazom došao u zonu ispadanja. Mađarski golman je već u 3. minuti utakmice protiv Norwicha doslovno poklonio loptu Murphyju koji ju je pospremio u mrežu za vodstvo 1:0. Na kraju je završilo 2:1.

Inače, Bogdan je došao u Liverpool prošle godine besplatno iz Boltona, a Ward je na Anfieldu od 2012. Jürgen Klopp ionako nije previše računao na njih, ali nakon ovakvih intervencija sasvim je jasno da oni nemaju budućnost među Redsima. Bez obzira na to što su reprezentativci Mađarske i Walesa.