REUTERS/Pascal Rossignol

Ivo Grbić ozlijeđen, Domagoj Bradarić ušao u završnici, Marin Jakoliš ostao na klupi

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.04.22. | 18:27

Treća uzastopna pobjeda Monaca u Le Championnatu

Nogometaši Monaca svladali su na domaćem terenu Troyes 2:1 u utakmici 31. kola francuske Ligue 1, a Kneževi su time upisali treću prvenstvenu pobjedu u nizu.

Caio Henrique je u 19. minuti načeo goste, no Ugbo je dvadeset minuta kasnije izjednačio na 1:1. U ulogu džokera s klupe na kraju je ušao Nijemac Volland koji je u 57. minuti zabio za konačnih 2:1 domaćih, iste minute kada je ušao u igru. Monaco je unatoč pobjedi ostao šesti na ljestvici.

Angers i Lille su remizirali 1:1 u utakmici gdje je za goste od 87. minute igrao Domagoj Bradarić (vratar Ivo Grbić je ozlijeđen), dok je Marin Jakoliš utakmicu odgledao s domaće klupe za pričuve. Lille se poraza spasio golom Zhegrove u 74. minuti.

Istim rezultatom (1:1) je završio dvoboj Bresta i Nantesa. (Hina)