Interov poker u mreži Leccea, golčine Brozovića i Candreve (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | pon. 26.08.19. | 22:36

Nerazzurri su rutinski odradili posao na Giuseppe Meazzi

Momčad Antonia Contea bila je veliki je favorit za pobjedu u današnjoj utakmici, a da su u svojem naumu itekako ozbiljni najbolje je demonstrirao hrvatski veznjak Marcelo Brozović.

Inter je krenuo izvrsno, imali su nekoliko dobrih prilika, a prvi je mrežu novog talijanskog prvoligaša načeo Epic Brozo koji je u 21. minuti predivno pogodio sa 18 metara. Vratar gostiju nije imao nikakve šanse, a pogodak našeg veznjaka pogledajte u nastavku teksta:

<iframe src="https://www.facebook.com/plugins/post.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FGermanijak%2Fposts%2F2094901820616108&width=500" width="500" height="491" style="border:none;overflow:hidden" scrolling="no" frameborder="0" allowTransparency="true" allow="encrypted-media"></iframe>

Dodajemo kako je svega tri minute nakon pogotka Marcela vodstvo domaćeg sastava povećao Sensi koji je zabio za 2:0.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/rgVN" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Do kraja prvog poluvremena Inter je nastavio opsjedati gol Leccea, ali promjenu rezultata nismo vidjeli pa se na predah otišlo sa rezultatom 2:0.

U drugo poluvrijeme oba su trenera ušla bez promjena, a situacija na terenu nije se pretjerano promijenila, iako je Lecce u samom otvaranju drugog poluvremena imao dobru priliku preko Falca.

U 60. minuti vidjeli smo novi pogodak. Sve je ovoga puta napravio novi broj 9 Nerazzurra Romelu Lukaku. Prvo je kao martinela ostavio loptu na udarac Martineza, ali njegov udarac dobro brani vratar gostiju. Ipak, najbolje je od svih tu akciju ispratio belgijski napadač koji je iskoristio nešto slabiju intervenciju Gabriela pa je iz blizine zabio za 3:0.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/e0QP" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Inter je cijelo vrijeme bio bolji, a mreža se ponovno zatresla u 80. minuti. Ipak, pogodak Politana poništen je radi zaleđa Lukakua kojem je lopta prošla kroz noge, a na taj način je utjecao na igru i omeo gostujućeg vratara.

Ali, par minuta nakon toga vidjeli smo i golčinu Candreve. Prekrasno je potegao veznjak Intera sa 30-ak metara, vratar Gabriel efektno se bacio u pokušaju da nešto spasi, ali spasa nije bilo i Inter je od 84. minute vodi 4:0.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/22y6" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

Za kraj dodajemo kako je Inter ovom uvjerljivom pobjedom zauzeo vrh talijanske Serie A, dok je Lecce sada posljednji. U sljedećem kolu Inter ide u goste Bradariću i Rogu, dok Lecce na domaćem terenu dočekuje Hellas Veronu Ivana Jurića.

(foto:Reuters)