Imamo li potez sezone?! Golman u 95. minuti čudesno zabio petom i prvacima ukrao pobjedu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 11.08.15. | 21:20

Šok za PSV na otvaranju nove sezone...

Aktualni nizozemski prvak PSV morao se zadovoljiti samo bodom na otvaranju nove sezone. Vodio je sastav iz Eindhovena dva puta na gostovanju kod Den Haaga, ali zahvaljujući domaćem vrataru završilo je 2:2.

Danac Martin Hansen dotrčao je naime sa svojih vrata na prekid u 95. minuti i fenomenalno u padu pogodio petom s nekih 11-12 metara udaljenosti. Time je zapravo zadovoljena pravda, jer je PSV do vodećeg zgoditka došao iz nedozvoljene pozicije. U 23. minuti zabio je Maher, a ne samo da je on bio u zaleđu, nego i još dvojica njegovih suigrača.

Den Haag je do 1:1 došao samo dvije minute poslije golom Alberga iz penala. Do nove prednosti gosti stižu u 62. minuti preko De Jonga, a onda debelo u sudačkoj nadoknadi na scenu stupa Hansen. Inače, riječ je o 25-godišnjaku, koji je od 16. do 22. godine bio u Liverpoolu... Naravno, ovo mu je prvijenac u karijeri i potez koji bi mogao obilježiti čak i cijelu nogometnu sezonu!