Goran Stanzl/PIXSELL

Hrvatska u prvom dijelu statistički izdominirala Rusiju i ostavila je bez udaraca na gol

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 14.11.21. | 15:37

I sedmo poluvrijeme između ove dvije reprezentacije u kvalifikacijama završilo je bez golova.

Hrvatska - Rusija 0:0, rezultat je s kojim se otišlo na odmor posljednje utakmice europskih kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo. Nakon dvije 'nule' u kvalifikacijama za Euro 2008., pa onda i jedne u aktualnim kvalifikacijama, i sedmo poluvrijeme između ove dvije reprezentacije u kvalifikacijama završilo je bez pogodaka.

No, Hrvatska je u prvom dijelu u svim segmentima igre nadigrala Rusiju. Vatreni su uputili devet udaraca na suparnički gol, od čega četiri u okvir Safonovih vrata. Najviše su prijetili Andrej Karmarić, Ivan Perišić i sjajni Marcelo Brozović.

Rusija? U prvom dijelu nije uputila niti jedan udarac na vrata Ive Grbića, najnezaposlenijeg čovjeka na terenu.

Hrvatska je u prvom dijelu imala tri kornera, Rusija jedan i to u samoj završnici poluvremena.

Posjed lopte je bio 67-33 u koristi Hrvatske.

Hrvatska je u prvom dijelu imala 393 dodavanja od čega 325 uspješnih, Rusija 166 dodavanja od čega tek 111 uspješnih.

Tečajeve uživo na ovu utakmicu pronađite OVDJE.