REUTERS/Annegret Hilse

Hertha s uvjeljivih 4:1 svladala M'Gladbach, Jakić i Smolčić poraz Frankfurta odgledali s klupe

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 12.02.23. | 20:03

Samo dvije utakmice u Bundesligi na nedjeljnom rasporedu.

Nogometaši Kölna kod kuće su pobijedili Eintracht Frankfurt s 3:0 u utakmici 20. kola njemačke Bundeslige.

Tunižanin Enyas Shhiri zabio je dva gola (71, 86), a u strijelce se upisao i Timo Huebers (49). Eintracht u osmini final Lige prvaka igra s Napolijem 21 veljače.

Nikola Soldo kod Kölna, te Kristijan Jakić i Hrvoje Smočlčić kod Frankfurta ostali su na klupi.

U ranijoj utakmici dana Hertha je s uvjerljivih 4:1 svladala Borussiju M’Gladbach. Gosti su poveli preko Elvedija (17.), da bi domaćin do poluvremena uspio izjednačiti pogotkom Ngankama (30.). U nastavku je Dardai zabio već u 52. za vodstvo Herthe, da bi onda u sudačkoj nadoknadi precizni bili još Scherhant (90+1.) te Lukebakio (90+7. – 11m.).

Filip Uremović odigrao je svih 90 minuta za Herthu, dok je Ivan Šunjić u igru ušao u 83.minuti. (Hina, G)