Hazard junior nije bio dovoljan Gladbachu - Kovač ima priliku preskočiti Borussiju na tablici (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pet. 26.10.18. | 22:51

Drugi poraz Borussije Monchengladbach.

U prvoj utakmici 9. kola Bundeslige, nogometaši Freiburga na svom su terenu pobijedili drugoplasiranu Borussiju Monchengladbach rezultatom 3-1, i time nanijeli drugi prvenstveni poraz gostima.

Prvi gol stigao je već u prvoj minuti kada je iz jedanaesterca precizan bio nekadašnji junior minhenskog Bayerna, Nils Petersen.

Dvadeset minuta poslije – novi penal, ali ovaj put na suprotnoj strani. Thorgan Hazard, dvije godine mlađi brat nogometaša Chelseaja, Edena, bio je siguran realizator za izjednačenje 1-1.

Iako su svi očekivali preokret momčadi iz Gladbacha, dogodilo se upravo suprotno. Domaćin je pogocima Waldschmidta (57') i Holera (90+4') došao do pobjede, a posebno se ističe pogodak potonjeg koji zabio s centra.

Borussia je s ovim porazom ostala na 17 bodova, što je tri manje od vodećeg imenjaka iz Dortmunda te samo bod više od četvrtoplasiranog Bayerna koji ima utakmicu manje.