Greuther Fürth na uvjerljiv način zatvorio 2. kolo

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 12.08.14. | 09:31

Odigrana je i posljednja utakmica 2. kola druge njemačke lige.

Za efikasno zatvaranje kola pobrinuo se Greuther Fürth koji je s uvjerljivih 5:1 pobijedio Nürnberg. Domaći su u vodstvo došli već u 8. minuti kada je svoj prvi gol na utakmici dao Baba Rahman. Devet minuta kasnije već je 2:0, a strijelac je Šukalo iz 11 metara. Da se na poluvrijeme ipak ode s neizvjesnim rezultatom pobrinuo se Pinola koji je dao gol u 35. minuti za 2:1.

No, u poluvremenu igra samo jedna momčad. Baba Rahman je u 58. postigao svoj drugi gol na utakmici. Na 4:1 povisio je Weiland u 77., a gol za konačnih 5:1 dao je Austrijanac hrvatskog porijekla Robert Žulj tri minute prije kraja utakmice. Za goste je od 71. minute igrao i 20-godišnji Antonio-Mirko Čolak.

Ovom utakmicom završena je druga runda u 2. Bundesligi, a zanimljivo je da niti jedna momčad nema maksimalni učinak. Među 8 momčadi s 4 boda nalazi se i Greuther Fürth, a Nürnberg je ostao na 3 boda.