Golman zabio u 104. minuti, Podolski divljao van terena, Iniesta smirivao (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | pon. 26.11.18. | 17:10

Nevjerojatne scene iz pitomog Japana.

Spektakularnu utakmicu odigrali su Shimizu i Kobe ovog vikenda u japanskoj J ligi. Podsjetimo, za Kobe igraju bivše zvijezde europskih terena - Andres Iniesta i Lukas Podolski, ali nakon 33 kola nalaze se tek na 11. mjestu s 42 boda.

U prošlom kolu odigranom za vikend, gostovali su kod Shimizua te držali 3:2 vodstvo do nevjerojatne 104. minute. Iako je dvoboj bio produžen za samo četiri minute, zbog serije zamjena i ozljeda igralo se čak 18 minuta nadoknade, a sve je kulminiralo tučnjavom uz teren.

Prvo je u 104. minuti gomlan Yuji Rokotan zabio za izjednačenje nakon što je bio najviši u skoku poslije kornera. Minutu kasnije Brazilac Wellington zaradio je žuti karton za jedan brutalan start, ali tu nije stao s dijeljenjem pravde na svoj način. Nastalo je žestoko nagurivanje, a jedan od najraspoloženijih za obračun bio je i Lukas Podolski. Tri minute kasnije, Wellington je za svoje ponašanje zaradio drugi žuti karton, dok je bivši reprezentativac Njemačke prošao bez kazne.