Golijada u Gradskom vrtu: Dinamo otvorio drugi dio prvenstva pobjedom protiv Osijeka

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 10.02.18. | 19:18

Dinamo je nastavak sezone otvorio pobjedom…

U utakmici 22. kola HNL-a Dinamo je slavio protiv Osijeka u Gradskom vrtu s 4:2.

Osijek je bolje otvorio utakmicu – u prvih deset minuta domaćini su imali dvije izgledne prilike – i malo tko je mislio kako će Dinamo malo kasnije prvi doći u vodstvo.

U 15. minuti Soudani je sjajnim pogotkom doveo Dinamo u vodstvo, a u 38. minuti Soudani je asistirao Ademiju za 2:0.

U 50. minuti nastavka Osijek je bio oštećen za jedanaesterac nakon prekršaja Benkovića na Mudražiji.  U 57. minuti Olmo je povisio na 3:0, a četvrti gol Dinama u 68. bio je ponovno djelo Ademija.

Do kraja utakmice domaćini su smanjili preko Grezde (74') i Bobana (77'). Blizu pogotku u osamdesetoj minuti bio je i Bočkaj čiji je udarac iz slobodnog udarca otišao pokraj gola.

Dinamo je ovom pobjedom na vrhu tablice Rijeci pobjegao na 15 bodova.