Furiozna pobjeda Atalante u festivalu golčina (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | čet. 04.04.19. | 22:50

Sjajna večer slovenskog reprezentativca.

Nogometaši Atalante odigrali su fantastičnu utakmicu na svom travnjaku protiv Bologne. Klub iz Bergama je sa 4-1 došao do nova tri boda, a sve je bilo riješeno već u prvih 15 minuta, gdje smo vidjeli sva četiri pogotka domaćih, od kojih su dva bila fantastični golovi slovenskog reprezentativca Josipa Iličiića.

Slovenski reprezentativac je poentirao već u 3. minuti za vodstvo domaćih, a samo dvije minute kasnije isti je igrač 'bombom' s dvadesetak metara povećao vodstvo. U devetoj minuti već je bilo 3-0, a Slovenac je sada biio asistent Hateboeru. Konačni krah potpisuje Duvan Zapata u 15. minuti, čime je Atalanta postala prva momčad nakon Juventusa 1932. godine koja je postigla četiri prvenstvena gola unutar početnih 15 minuta.

Međutim, kolumbijski napadač se pobrinuo da ova večer ne bude savršena. Zaradio je žuti karton koji ga je otpisao za utakmicu u sljedećem kolu koju Atalanta igra protiv Intera u izravnoj borbi za plasman u Ligu prvaka.

Treba dodati još kako je najljepši pogodak na utakmici bio djelo jednog gostujućeg igrača. Orsolini je pogodio iz nevjerojatnog slobodnjaka za konačnih 4-1.

Hrvatski reprezentativac Mario Pašalić odigrao je cijelo drugo poluvrijeme za pobjedničku momčad koja se trenutno nalazi na 5. mjestu ljestvice s 51 bodom, odnosno bodom zaostatka za Milanom na 4. mjestu i pet bodova zaostatka za Nerrazzurima. Bologna je 18. sa 27 bodova, bodom manje od zone spasa.

(Ukoliko imate problema s gledanjem videa, prvi gol možete pogledati OVDJE.)

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/Jgvb" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

(Drugi gol možete pogledati OVDJE.)

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/pmgN" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

(Treći gol možete pogledati OVDJE.)

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/332g" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

(Četvrti gol možete pogledati OVDJE.)

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/m9Vo" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

(Počasni gol možete pogledati OVDJE.)

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/BarP" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U prethodnoj utakmici igranoj danas, Sassuolo je utrpao, također, četiri komada, a jedina je razlika što slabašni Chievo nije došao ni do počasnog gola. Ovdje je dvostruki strijelac bio Merih Demiral (4', 45'), dok su po jedan upisali Locatelli (47') i Berardi (57').