Fliper koji je nasmijao Park prinčeva (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 08.01.20. | 23:00

Demonstracija moći.

PSG je u četvrtfinalu francuskog Kupa uništio St. Etienne rezultatom 6:1, uz hat-trick Maura Icardija.

Icardi je načeo mrežu gostiju već u  drugoj minuti, a do kraja poluvremena u ljestvicu strijelaca upisali su se još Neymar u 39., ali i nesretni golman St. Etiennea Moulin u 44. minuti. Baš taj treći gol je potez večeri i to komični, Di Maria je prošao po lijevoj strani i poslao povratnu loptu koja je odradila nevjerojatni fliper od dva obrambena, da bi zadnji dodir imao golman.

Do kraja susreta mrežu St. Etiennea su parali Icardi u 49. i 57. minuti te Mbappe u 67., dok je počasni gol za goste djelo Cabayea u 71. minuti kad je pospremio loptu u gol nakon promašenog kaznenog udarca.

Za kraj se isplati pogledati majstroiju Mbappea, koja da je ušla bi bila gol godine.

Pogledajte TEČAJEVE Germania Sport kladionice.