Donnarumma topovskim udarcem probušio Szczesnyja (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | uto. 24.09.19. | 21:27

Napadač Brescije doveo je novog/starog prvoligaša u vodstvo na samom otvaranju utakmice

Nakon samo četiri minute domaći sastav stigao je do iznenađujućeg vodstva, a ime igrača koji je kreirao pravu erupciju oduševljenja na stadionu Mario Rigamonti je Alfredo Donnarumma.

28-godišnji napadač igra svoju prvu sezonu u elitnom rangu talijanskog nogometa i u prva četiri kola čak se tri puta upisao u listu strijelaca.

Njegova dobra forma nastavila se i danas kada je na samom otvaranju utakmice doveo svoju Bresciju u vodstvo topovskim udarcem, iako velike „zasluge“ za ovaj pogodak idu i čuvaru mreže gostujuće momčadi.

U ovim trenucima igra se prvo poluvrijeme, rezultat je 1:0 za domaći sastav, a pogodak iskusnog napadača pogledajte u nastavku teksta:

(foto:reuters)