Dinamo slavio u Puli, dvojac Kadzior-Oršić riješio pitanje pobjednika

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 30.11.19. | 19:36

Momčad Nenada Bjelice upisala je nova tri boda

Prvi pogodak vidjeli smo u 23. minuti kada je Kadzior zabio na asistenciju Oršića, a isti dvojac bio je u akciji i u 49. minuti, ali je ovog a puta strijelac bio Oršić, a asistent Kadzior.

Treba dodati kako je Dinamo kontrolirao tijek događaja na terenu sve do 88. minute kada Zagorac nesmotrenom intervencijom umjesto lopte udarac šakama napadača Istre nakon čega je Ćuže imao priliku zabiti svoj sedmi pogodak ove sezone.

Mladi napadač Dinama na posudbi u Puli šalje popularnog Zagija u jednu, a loptu u drugu stranu.

Usprkos svim naporima Istra nije uspjela zabiti još jedan pogodak pa je tako utakmica završila rezultatom 1:2.

Dinamo je trenutno vodeća momčad HNL-a, dok je drugoplasirani Hajduk iza njih sedam bodova. S druge strane, Istra je trenutno osma s 12 bodova, isto koliko ima i devetoplasirani Varaždin, ali su Puljani ispred njih radi bolje gol razlike.

U sljedećem kolu Dinamo na domaćem terenu dočekuje Varaždin, dok Istra igra „Derby della Učka“ protiv Rijeke na Rujevici.