Bilićev WBA preokretom protiv Šunjića nastavio sjajan niz

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 14.12.19. | 16:56

Nova pobjeda prvoplasirane momčadi Championshipa.

Nogometaši West Bromwich Albiona stigli su do nove pobjede u Championshipu. U 22. kolu pobijedili su na gostovanju Birmingham nakon što su dva puta bili u zaostatku od jednog gola. Konačan rezultat bio je 3-2, a heroj pobjede bio je Charlie Austin koji je zabio u 73. i 81. minuti.

Za poražene domaćine cijelu utakmicu je odigrao Ivan Šunjić te je u 59. minuti zaradio žuti karton. Ovo je bila 12. utakmica West Bromwicha da su ostali neporaženi, a skupili su devet pobjeda i tri remija.

WBA pod vodstvom hrvatskog stratega Slavena Bilića stigao je do 49 bodova na svom kontu, dva više od drugoplasiranog Leedsa koji je danas kiksao protiv Cardiffa (3-3). Ova dva kluba uvjerljivo su ispred ostatka konkurencije, a prvi pratitelj iza Leedsa za Bromwichem zaostaje 12 bodova (Preston).