Benković fantastično zabio i ostavio Bristol u borbi za doigravanjem za Premier ligu (FOTO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sri. 15.07.20. | 22:27

Bivši branič Dinama pokazao je kako mu igra nogom nije stran pojam.

Benković je jedini pogodak svoje momčadi zabio u prvoj minuti sudačke nadoknade prvog poluvremena, a nekadašnji branič Dinama najbolje je reagirao nakon jednog odbijanca poslije kornera te je s 15-ak metara izvrsno pogodio suprotan kut gostujućeg čuvara mreže Daviesa.

23-godišnji stoper trenutno se nalazi na posudbi u Bristolu iz Leicestera, a ovo mu je bio drugi pogodak u sezoni.

Prvijenac je zabio još prošle godine, u domaćoj pobjedi protiv Derby Countyja (3:2), da bi sada postigao i drugi pogodak s kojim je svoju momčad ostavio u borbi za jednim od mjesta koje vodi u doigravanje za Premier ligu.

Iako je njegova momčad trenutno na 10. mjestu, u slučaju dvije pobjede još uvijek teoretski mogu doći do šestog mjesta.

Do kraja njegova momčad ima još dvije utakmice, protiv Swansea u gostima te protiv Prestona doma, ali oni o svojoj sudbini ne odlučuju sami te im se za dosizanjem šestog mjesta trebaju poklopiti i neki od rezultata njihovih konkurenata.

Do kraja utakmice Stoke je uspio izjednačiti preko Battha, a Benković je odigrao svih 90 minuta u današnjem ogledu.

Dodajemo za kraj kako je Brentford minimalno slavio protiv Prestona te se sada imaju svega jedan bod manje od drugoplasiranog WBA.

(foto: Screnshoot, Action Images)