Bavarci napunili mrežu PSV-a, Atleticu ponovno minimalac!

Vrijeme Čitanja: 2min | sri. 19.10.16. | 23:12

Nogometaši Bayerna nisu dopustili iznenađenje u trećem kolu Lige prvaka.

Bavarci su na domaćem terenu Fußball Arene u Münchenu s 4:1 bili bolji od PSV-a. Müller je već u 13. minuti načeo Nizozemce nakon kornera kojeg je izveo Robben, pa osam minuta kasnije Kimmich povisio na 2:0. Do kraja prvog poluvremena je nadu gostima u eventualno iznenađenje dao Narsingh pogotkom iz kontranapada u 41. minuti, ali nada nije dugo trajala. Lewandowski u 59. minuti povisuje na 3:1, a konačan rezultat postavlja Robben u 84. minuti.

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4y5i0u" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x4y5i0u_all-goals-hd-bayern-munich-4-1-psv-19-10-2016_sport" target="_blank">All Goals HD - Bayern Munich 4-1 PSV - 19-10-2016</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/eurofoot2" target="_blank">eurofoot2</a></i>

Bayern je tako ostvario drugu pobjedu u skupini D, nakon poraza na Vicente Calderonu u prošlom kolu, a gosti iz Eindhovena su ostali na jednom osvojenom bodu iz remija s Rostovom.

A upravo je Rostov dugo odolijevao napadima Atletico Madrida, koji je na koncu slavio s 1:0. Strijelac jedinog pogotka bio je Carrasco u 62. minuti. Šime Vrsaljko bio je na klupi gostiju.

Madridski sastav tako je ubilježio maksimalni učinak i ima devet bodova, kao i Barcelona iz tri utakmice, ali uz daleko lošiju gol razliku 3:0...

<iframe frameborder="0" width="640" height="360" src="//www.dailymotion.com/embed/video/x4y5f1u" allowfullscreen></iframe><br /><a href="http://www.dailymotion.com/video/x4y5f1u_yannick-ferreira-carrasco-goal-hd-rostov-0-1-atletico-madrid-19-10-2016-hd_sport" target="_blank">Yannick Ferreira Carrasco Goal HD - Rostov 0-1...</a> <i>by <a href="http://www.dailymotion.com/giorgio-palamaru" target="_blank">giorgio-palamaru</a></i>

Skupina D:

Bayern – PSV 4:1 (Müller 13', Kimmich 21', Lewandowski 59', Robben 84'/Narsingh 41')
Rostov – Atletico Madrid 0:1 (Carrasco 62')

Poredak: Atletico Madrid 9, Bayern 6, PSV 1, Rostov 1.