Baš kao tata! 18-godišnji Kluivert junior hat-trickom uništio Rodu (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 26.11.17. | 14:46

Prvi prvenstveni golovi ove sezone.

18-godišnji Justin Kluivert već je prošle sezone dobivao šansu u seniorima, a ove sezone to se još povećalo. Međutim do danas nije postigao pogodak, no dogodila se eksplozija. Roda je povela sredinom prvog dijela, no to je bilo sve od njih. Stvar je tada u svoje ruke uzeo Kluivert junior.

Prvo je izjednačio u zadnjoj minuti prvog dijela i donio važnu psihološku prednost za svoju momčad. Dolberg je u 59. donio Ajaxu vodstvo, a samo minutu kasnije Kluivert zabija drugi gol.

U međuvremenu je van de Beek povisio na 4:1, a mlađi Kluivert je u 85. postavio konačni rezultat i zaokružio svoj prvi seniorski hattrick.

Kao i slavni otac kojeg pamtimo iz Barcelone i Ajaxa Justin igra na poziciji napadača i silno je talentiran, a krasi ga velika brzina i dobra realizacija. Sudeći po onome što sada prikazuje čeka ga barem jednako dobra karijera kakvu je imao o za sada slavniji otac.

Ajax je trenutno druga momčad Eredivisie s pet bodova zaostatka za vodećim PSV-om.