Balotelli zabio za pobjedu protiv bivšeg kluba (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 10.03.19. | 22:54

Osveta je najbolje servirana hladna.

U derbiju 28. kola francuskog prvenstva, četvrtoplasirani Marseille ugostio je omraženog regionalnog rivala Niceu, koja drži deveto mjesto ljestvice.

Status favorita opravdali su domaćini, a utakmica je završila s minimalnih 1-0. Ono što je zanimljivije svima je činjenica da je pobjednički pogodak zabio Mario Balotelli, talijanski napadač koji ej ove zime upravo iz redova Nice stigao u Marseille.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/aJgQ" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

U ostalim utakmicama, izjednačenu utakmicu odigrali sudomaćin  Saint Etienne i drugoplasirani Lilleu. Gostima je pobjedu u 87. minuti donio fantastični lijevokrilni igrač na meti Bayerna, Nicolas Pepe, a domaćini su potom zaradili dva isključenja. Prvo je drugi žuti zaradio Debuchy u prvoj minuti, a Khazri izravni crveni u četvrtoj minuti nadoknade.

Montpellier i Angers podijelili su bodove (2-2), Toulouse je pobijedio Guingamp rezultatom 1-0, dok je Rennes nakon pobjede nad Arsenalom, također ostvario i tri boda u prvenstvu svladavši Caen sa 3-1.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/oROP" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>