Alexis golom pogurao Čile u četvrtfinale (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 22.06.19. | 09:01

Pao i Ekvador.

U drugom kolu Copa Americe, reprezetacija Čilea je pobijedila Ekvador rezultatom 2-1. Ovom pobjedom, Čileanci su osigurali prolaz dalje, a u trećem kolu dovoljan im je i bod kako bi bili prvi u skupini C.

Junak utakmice bio je nogometaš Manchester Uniteda, Alexis Sanchez, koji je u 51. minuti, nakon asistencije Aranguiza, poentirao za pobjedu. Čileanac je zabio drugi gol zaredom na Copa Americi, a u prvom kolu zabio je Japancima u pobjedi 4-0. To ej već dvostruko bolji učinak od onog kojega je ostvario u Premiershipu ove sezone gdje je u 20 odigranih utakmica (9 od prve mintue) zabio jedan jedini gol.

Čile je prethodno u vodstvo doveo Fuenzalida u osmoj minuti, a privremeno izjednačenje Ekvadoraca potpisao je Enner Valencia u 26.

Čile će u posljednjem kolu igrati protiv drugoplasiranog Urugvaja.

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/MwWb" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/mRg3" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>

<div style="width:100%;height:0px;position:relative;padding-bottom:56.327%;"><iframe src="https://streamja.com/embed/WRGR" frameborder="0" width="100%" height="100%" allowfullscreen style="width:100%;height:100%;position:absolute;"></iframe></div>