Curry ubacio 44 poena za 21. pobjedu Warriorsa u nizu, Hezonja bez minute kod Orlanda (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 1min | ned. 06.12.15. | 08:41

Zanimljiva noć u NBA ligi.

Golden State Warriorsi ne staju! Sinoć su upisali 21. pobjedu u isto toliko utakmica u ovoj sezoni. Bili su bolji na gostovanju kod Toronto Raptorsa sa 112:109.

Ponovo je briljirao nevjerojatni Stephen Curry, koji je ovoga puta postigao 44 poena i podijelio sedam asistencija. Pogodio je devet od 15 trica, uključujući nekoliko važnih u finišu utakmice koje su odlučile pobjednika. Kod Toronta je odličan bio Kyle Lowry s 41 poenom i također sedam asistencija, ali promašio je ključno slobodno bacanje za izjednačenje u samoj završnici. Warriorsi su tako još malo popravili svoj rekord za najbolji početak sezone u povijesti NBA lige.

Los Angeles Clippersi su velikim povratkom u posljednjoj četvrtini pobijedili Orlando Magic sa 103:101. Imao je Orlando +10 pet minuta prije kraja, ali Clippersi su preokrenuli na krilima Crawforda s 32 i Griffina s 28 poena. Magic je predvodio Oladipo s 24 koša, a Mario Hezonja cijeli susret odgledao je s klupe i uopće nije ulazio u igru.

Veliku večer imao je i Paul George, koji je zabio 48 poena što mu je rekord karijere, no njegova Indiana poražena je na gostovanju kod Utaha 119:122 nakon produžetka.