Bogdanović okrenuo -19 protiv Westbrooka, Jokić rasplakao Dončića

Vrijeme Čitanja: 2min | pet. 15.03.19. | 09:18

Noć uzbudljivih završnica.

Indiana Pacersi su gubili protiv Oklahoma City Thundera 19 razlike u trećoj četvrtini, ali borbeni domaćini kreirali su veliki preokret te na kraju slavili rezultatom 108:106, u kojem se posebno istaknuo naš Bojan Bogdanović koji je uz Domantasa Sabonisa bio najbolji igrač Pacersa. Popularni Babo je utakmicu završio s 23 poena, 4 skoka i 5 asistencija, dok se Sabonis ubacio 26 poena, 7 skokova i 4 asistencije.

Bogdanović je osam sekundi prije kraja promašio šut za pobjedu, ali je odlično reagirao Wesley Mathews te uhvatio skok u napadu pa postigao pobjedničke poene, jer u preostale dvije sekunde Wesbrook nije pogodio tricu.

Ante Žižić nastavlja kvalitetno koristiti pružene prilike pa je u uvjerljivom porazu Clevelanda kod Orlanda 120:91 postigao 11 poena I 8 skokova za 30 minuta na parketu.

Nikola Jokić bio je junak pobjede Denvera protiv Dallasa 100:99 te je sa zvukom sirene odlučio susret. Dallac je bio bolji većinu susreta, ali se nisu uspjeli odvojiti na dovoljnu prednost pa im čak +12 na početku zadnje četvrtine nije osiguralo pobjedu.

Luka Dončić je u samoj završnici donio Dallasu prednost zakucavanjem uz slobodno bacanje kojeg je promašio, pa je Denverov napad za pobjedu pogodio Jokić nakon driblniga iz teške pozicije što je gotovo rasplakalo Luku Dončića.