undefined
undefined

Babo s četiri trice u trećoj četvrtini pomogao Utahu do tricaškog rekorda (VIDEO)

Vrijeme Čitanja: 2min | sub. 06.02.21. | 08:37

"Novi zglob" Bojana Bogdanovića radi bolje nego stari...

Najbolji hrvatski košarkaš Bojan Bogdanović nastavlja igrati u odličnoj formi, snoć je svojim tricama odveo Utah Jazz do još jednog trijumfa i pomogao im je pri postavljanju novog tricaškog rekorda.

Charlotte je stradala 138:121, a Utah je ubacio čak 26 trica što je bio rekord franšize, Babo je od tih 138 poena zabio čak 31, a imao je i sedam skokova te pet asista. Trice je gađao 7/10, od toga je čak četiri ubacio u samo minutu i pol treće četvrtine.

Drugi put ove sezone išao je preko 30 poena i drugi put uhvatio sedam skokova i zabio sedam trica, a samo jednom dosad imao je više od pet asistencija.

Operacija radi koje je sporije ušao u sezonu sad je stvar prošlosti, a „novi zglob“ ubacuje trice jednako dobro kao stari. Naprotiv, možda čak i bolje jer je u zadnjih pet utakmica zabio prosječno 26.2 poena, hvatao četiri skoka i dijelio 2.6 asistencija. Trice gađa preko 58 posto...

Utah je poslije poraza u Denveru spojila tri pobjede i sad je na učinku od 14 pobjeda i jedan poraz u zadnjih 15 utakmica.

Ivica Zubac i društvo morali su stisnuti ruke odličnom Bostonu (119:115) koji je predvodio Jayson Tatum s 34 poena, sedam skokova, četiri ukradene lopte i dva asista. Zubac je s klupe dobio 20-ak minuta na parketu, a za to vrijeme bio je jako dobar. Zabio je 14 poena uz šut sedam od sedam iz igre, a svoju je statistiku začinio s još šest skokova i blokadom.

Šarićevi Sunsi su bez njegovog doprinosa pobijedili Detroit 109:92.