Čilić ispao od 99. igrača svijeta

Vrijeme Čitanja: 1min | sub. 23.03.19. | 22:51

Ponudio protivniku čak 22 break lopte.

Marin Čilić ispao je već u drugom kolu ATP turnira iz serije Masters 1000 u Miamiju, a bolji je bio 99. igrač svijeta Andrey Rublev rezultatom 2:0 (6:4, 6:4), a Rus je u glavni turnir došao iz kvalifikacija.

Marin je dobro otvorio ovaj meč i poveo 0:2, ali nakon tog dolazi do neshvatljivog pada i gubitka čak četiri gema zaredom. Rus je na kraju iskoristio drugu set loptu za vodstvo 6:4.

Drugi set je prelomljen kod 4:4 kada je Međugorac izgubio svoj servis drugi put u setu, a Rublev nakon tog iskoristio treću meč loptu za veliku pobjedu.

Bila je to jako loša predstava našeg tenisača koji nikako nije uspjevao naći svoju igru, a o cijelom susretu najbolje govori činjenica da je Čilić ponudio protivniku čak 22 break lopte što je vjerojatni rekord. Uz tako slabu igru na svom početnom udarcu rezultat 6:4 i 6:4 izgleda kao pristojan poraz, a cijeli susret trajao je sat i 45 minuta.