vijest

0

Vodič kroz pripreme: Hajduk s najjačim protivnicima, Rijeka s bundesligašem, Dinamo lagano

09.01.2019 18:25 | Germanijak/N.R.

Najviše prvoligaša priprema se u Istri.

Veličina slova A A A

Ovog ponedjeljka, 7. siječnja, Inter iz Zaprešića započeo je s priprema za proljetni dio sezone čime je postao posljednji prvoligaš koji krenuo s treninzima u 2019. Svi ostali krenuli su još prošlog tjedna. Div iz Predgrađa svoje pripreme odradit će u Zaprešiću i Medulinu u kojem tradicionalno nastupa na Arena Cupu na kojem će igrati protiv Istre 1961, Zaglebiea i Žarkova.

Osim Intera i Istre na Arena Cupu još sudjeluju Lokomotiva i Slaven Belupo koji su smješteni u skupinu s češkim Znojmom i crnogorskim Titogradom, a središnji dio priprema u Istri odradit će Osijek i Rude+.

Što se najjačih hrvatskih klubova tiče, Dinamo (Belek) i Hajduk (Antalya) pripremaju se u Turskoj, Rijeka u Portugalu (Albufeira). Jedini klub koji neće putovati nigdje na pripreme je hit-prvoligaš Gorica.

> Dani Bombo! Olmo s dvije majstorije u prijateljskoj otvorio pripreme (VIDEO)

Podsjetimo, drugi dio sezone počinje 30. siječnja, zaostalom utakmicom 18. kola između Slaven Belupa i Rijeke, a „HNL proljeće“ službeno počinje 1. veljače dvobojem Lokomotive i Intera u Kranjčevićevoj.

U nastavku donosimo raspored prijateljskih utakmica hrvatskih klubova:

Dinamo Zagreb 45 bodova

14. siječnja Dinamo – Partizani (Albanija), Belek
15. siječnja Dinamo – Dynamo Dresden (Njemačka), Belek
20. siječnja Dinamo – Etar Tarnovo (Bugarska), Belek
21. siječnja Dinamo – Politehnica Iasi (Rumunjska), Belek
23. siječnja Dinamo - Slask Wroclav (Poljska), Belek
25. siječnja Dinamo – Austria Beč (Austria), Belek

Osijek 34 boda

12. siječnja Osijek – Mali Lošinj, Mali Lošinj
16. siječnja Osijek – nepoznat protivnik
19. siječnja Osijek – Gorica (Slovenija), Rovinj
23. siječnja Osijek – Dunaasvalt (Mađarska), Rovinj (prijepodne)
23. siječnja Osijek – Domžale (Slovenija), Rovinj (poslijedpodne)
26. siječnja Osijek – Orijent, Rijeka

Rijeka 33 boda

13. siječnja Rijeka – Wolfsburg (Njemačka), Albufeira
16. siječnja Rijeka – Servette (Švicarska), Albufeira
19. siječnja Rijeka – Bejing Guoan (Kina), Albufeira
25. siječnja Rijeka – nepoznati protivnik, Albufeira

Lokomotiva 31 bod

12. siječnja Lokomotiva – Gorica, Zagreb
18. siječnja Lokomotiva – Znojmo (Češka), Medulin
21. siječnja Lokomotiva – Titograd (Crna Gorda), Medulin
24. siječnja Lokomotiva – Slaven Belupo, Medulin
26./27. siječnja – utakmica razigravanja na Arena Cupu, Medulin

Gorica 27 bodova

12. siječnja Gorica – Lokomotiva, Zagreb
16. siječnja Gorica – Krško (Slovenija), Velika Gorica
19. siječnja Gorica – Aluminij (Slovenija), Velika Gorica
23. siječnja Gorica – Sesvete, Velika Gorica (prijepodne)
23. siječnja Gorica – Budafoki (Mađarska), Velika Gorica
26. siječnja Gorica – Olimpija Ljubljana (Slovenija), Brežice

Hajduk Split 23 boda

13. siječnja Hajduk – Dinamo Bukurešt (Rumunjska), Antalya
19. siječnja Hajduk – Grasshopper (Švicarska), Antalya
22. siječnja Hajduk – Šahtar (Ukrajina), Antalya
24. siječnja Hajduk – Ujpešt (Mađarska), Antalya
25. siječnja Hajduk – Šahtjor Saligorsk (Bjelorusija), Antalya

Inter Zaprešić 17 bodova

12. siječnja Inter Zaprešić – Rudeš, Zaprešić
17. siječnja Inter Zaprešić – Žarkovo Beograd (Srbija), Medulin
20. siječnja Inter Zaprešić – Zaglebie Lubin (Poljska), Medulin
23. siječnja Inter Zaprešić – Istra 1961
26./27. siječnja – utakmica razigravanja na Arena Cupu, Medulin

Slaven Belupo 16 bodova

12. siječnja Slaven Belupo – Krško (Slovenija), Čatež
18. siječnja Slaven Belupo – Titograd (Crna Gorda), Medulin
21. siječnja Slaven Belupo – Znojmo (Češka), Medulin
24. siječnja Slaven Belupo – Lokomotiva, Medulin
26./27. siječnja – utakmica razigravanja na Arena Cupu, Medulin

Istra 1961 15 bodova

17. siječnja Istra 1961 – Zaglebie Lubin (Poljska), Medulin
20. siječnja Istra 1961 – Žarkovo Beograd (Srbija, Medulin
23. siječnja Istra 1961 – Inter Zaprešić, Medulin
25. siječnja Istra 1961 – Domžale, Umag
26./27. siječnja – utakmica razigravanja na Arena Cupu, Medulin

Rudeš 3 boda

12. siječnja Rudeš – Inter Zaprešić, Zaprešić
19. siječanj Rudeš – Titograd (Crna Gorda), Medulin
23. siječnja Rudeš – Krško (Slovenija), Medulin
27. siječnja Rudeš – nepoznati protivnik

(Foto: Pixsell)

 

ostale vijesti

najnovije vijesti

najviše komentara

najčitanije vijesti

ili
Zaboravljena lozinka