0

Rijeka uništila Istru usred Pule

04.05.2019 21:04 | Germanijak/M.N.

Dobri susjedski odnosi.

U susretu 32. kola HNL-a sastali su se Istra i Rijeka. Gosti su ponizili susjede s rezultatom 7-0, ostvarivši najvišu pobjedu u međusobnim utakmicama.

U prvom poluvremenu, gosti su realizirali svoje prilike i pogocima Pavičića u 28. i Čolaka u 37. minuti na odmor su otišli sa sigurnim vodstvom od 2-0.

Na početku drugog poluvremena u 48. minuti Rijeka podiže vodstvo na 3-0, ponovo se Pavičić upisao u strijelce, da bi u 63. minuti Čolak postigao svoj drugi pogodak i povećao prednost gostiju na 4-0. Tu se katastrofa domaćina ne završava, jer Riječani nemaju milosti te golovima Acostya u 69., Puljića 74. i Capana u 90. minuti povećavaju rezultat na konačnih 7-0.

Težak udarac za domaćine koji ionako vode grčevitu borbu za prvoligaški status, ali Rijeka je dokazala da za tuđe probleme ne mari.