0

Rijeka poražena od novog ruskog prvoligaša, Inter remizirao protiv puno jačeg protivnika (VIDEO)

05.07.2019 20:52 | Germanijak/I.A.S.

Pripreme za nadolazeću sezonu u završnoj su fazi.

Nogometaši NK Rijeke odigrali su pripremnu utakmicu protiv novog ruskog prvoligaša Sochija  kojoj su poraženi rezultatom 1-2.

Rijeka je stigla do vodstva u 12. minuti. Udarac iz kuta izveo je Halilović, a na prvoj stativi najbolje se snašao kapetan Riječana Alexandar Gorgon koji pravovremeno skače i posprema loptu iza leđa vratara Sochija.

Izjednačujući pogodak djelo je Aleksandra Karapetyana. Napadač ruske momčadi primio je loptu u 16-ercu Riječana, okrenuo svog čuvara Punčeca, i silovito poslao loptu iza leđa nemoćnog Sluge.

Odlučujući pogodak vidjeli smo u 38. minuti nakon što je Capan potpuno nepotrebno skrivio kazneni udarac. Siguran s bijele točke bio je kapetan Sochija Evgenij Pesegov.

Inter Zaprešić odigrao je neriješeno protiv još jednog ruskog kluba, ovoga puta je riječ je o Ahmat Groznyom.

Inter je stigao do vodstva u 32. minuti nakon lijepe akcije, ali je to vodstvo trajalo svega sedam minuta budući da je u 39. Berisha vratio stvari na početak. S tim rezultatom je u konačnici i završio susret u kojem je Toplak isprobao veliki broj nogometaša kako bi čim bolje vidio na koga može računati u nadolazećem prvenstvu.

(foto:Pixsell)