0

Ribery spasio Bayern od nove blamaže, po bod za Rebića i Kramarića (VIDEO)

19.12.2018 22:30 | Germanijak/H.M.

Zanimljiv dan u Bundesligi.

Niko Kovač i Bayern izvukli su se i kod kuće upisali 1:0 pobjedu nad Leipzigom, no odlučujući pogodak stigao je kasno u utakmici. Tek u 83. minuti zabio je Franck Ribery i donio svojoj momčadi važne bodove u utakmici koja za njih nije bila nimalo lagana.

Frankfurt našeg Ante Rebića remizirao je na gostovanju kod Mainza 2:2. Domaći su dva puta vodili preko Quaisona, a dva puta je goste izjednačio Jović. Sve se to događalo u prvom poluvremenu, a u drugom nije bilo pogotka čak ni nakon ulaska hrvatskog reprezentativca.

Remizirao je i Hoffenheim Andreja Kramarića i to u gostima kod Werdera, a naš igrač nije zabio. Povelo je Hoffenheim preko Bittencourta, a izjednačio je Gebre Selassie za momčad iz Bremena. Ranije ne Bayer slavio kod Schalkea, dok su dan remija zaokružili Freiburg i Hannover.