0

Tijek utakmice: Manchester United - Arsenal 2:2

05.12.2018 22:25 | Germanijak/E.F.

Utakmicu pratite na našem portalu.

70' GOOOOOOL! Opet brzo izjednačenje Uniteda. Na gršku Roja, uzvratio je Sokratis koji je doslovno poklonio loptu Lingardu koji mirno zabija za 2:2.

68' GOOOOOL! Arsenal vodi 2:1. Rojo je izgubio jednu loptu, dodao je Lacazetteu koji igra dupli pas s Mkhitaryanom i zabija pored De Gee. U trenutku šuta Rojo mu je uklizao u udarac, ali to nije spriječilo Francuza da zabije gol

60' Igra se žustro, ali bez većih prilika u drugom poluvremenu

46' Počelo je drugo poluvrijeme

Nakon prvog poluvremena rezultat je 1:1. Gledali smo uzbudljivih 45 minuta.

40' Žustro se igra na 'Teatru snova'. Andrew Marriner je podijelio četiri žuta kartona - Bellerinu i Mustafiju s jedne strane te Lingardu i Marcosu Roju na drugoj. Rojo je trebao dobiti crveni karton zbog iznimno opasnog starta nad Guendouzijem.

30' GOOOOOL! Brzo je odgovorio Manchester United, a sam je sebi čestitao 23. rođendan Martial. Slobodan udarac je s više od 20 metara izveo Rojo, obranio je Leno, ali je na lopti prvi bio Herrera koji je vratio loptu u sredinu gdje je na lopti bio Martial. 1:1.

26' GOOOOOL! Arsenal je poveo golom Mustafija, ali zasluge za njega ima David De Gea koji je užasno reagirao na ne toliko težak udarac Arsenalovog stopera.
Nakon kornera pucao je Mustafi glavom, lopta se odbila od pod, De Gea je imao na rukama, ali je samo odbio i to tako da ju je prebacio preko sebe. Hererra je pokušao izbaciti loptu u polje, ali ona je već prešla gol-linij
21' Lijepo je kombinirao Arsenal za prvu pravu šansu na utakmici, ali nije bilo pravog udarca

12' Nije bilo puno velikih prilika na početku utakmice. United trenutno djeluje angažiranije

1' Počela je utakmica

* * * * *

Večeras se igra 6. utakmica engleskog Premiershipa, a derbi se svakako igra na Old Traffordu gdje Manchester United dočekuje Arsenal.

Uoči ove utakmice 'Crveni vragovi' se nalaze na 8. mjestu s 22 osvojena boda dok su 'Topnici' četiri mjesta bolje plasirani te imaju 30 bodova.

U ovu utakmicu Manchester United ulazi sa sljedećom postavom: De Gea – Bailly, Smalling, Rojo – Dalot, Matić, Herrera, Darmian – Lingard. Martial – Rashford.

Arsenal, pak, igra u ovoj postavi: Leno – Sokratis, Mustafi, Holding – Bellerin, Torreira, Guendouzi, Kolašinac – Ramsey, Iwobi – Aubameyang.