Podjela bodova u Kranjčevićevoj

03.05.2019 19:49 | Germanijak/I.A.S.

Obje ekipe imale su prilike doći do sva tri boda.

RUDEŠ – GORICA 1:1 (Ndiaye 17', Mrkonjić 85')

U prvoj utakmici 32. kola HNL-a Rudeš i Gorica odigrali su 1:1. Sudac utakmice bio je Vidulin, dok je na utakmici bilo oko 200 gledatelja.

Gorica je od samog početka bila bolja ekipa. Rudeš se dobro držao sve do 17. minute kada Ndiaye zabija za vodstvo domaćina. Miya se našao u domaćem 16-ercu, njegov pokušaj ubačaja pogađa u ruku Obanora te je sudac Vidulin ocijenio da je to kazneni udarac. Ndiaye je poslao loptu u jednu, a  Banića u drugu stranu.

Rudeš se trudio i solidno izgledao, ali bili su bez većih prilika u prvom poluvremenu.

U drugom poluvremenu nešto drugačija slika na terenu. Do 50. minute Rudeš je imao dvije odlične situacije za postizanje pogotka. Prvo Lisakhovich, a potom i Mrkonjić iz dobrih prilika pucaju preko gola Kahline.

Gorica je imala odličnu šansu u 68.minuti, ali je Maslowski zapucao odličnu priliku za povećanje vodstva gostiju.

Domaćin je došao do poravnanja rezultata u 85. minuti. Jedan korner domaćina loše je očistila gostujuća obrana, Mrkonjić je primio odbijenu loptu na 11 metara i plasirao loptu u nebranjeni dio mreže.

Božić je u 88.minuti imao priliku potpuno okrenuti utakmicu u korist domaćina, ali ni dva udarca mu nisu bila dovoljna da matira Kahlinu.

U 92. minuti Marina je snažno odapeo, ali Banić odlično brani.

Drugo poluvrijeme bilo je iznimno zanimljivo te su obje ekipe na samom kraju utakmice krenule po sva tri boda, ali je utakmica završila neriješeno, što je i najrealniji rezultat.

Rudeš je i dalje na začelju tablice sa 11 bodova, dok je Gorica sada na 5.mjestu HNL-a sa 50 bodova, jednako koliko i Hajduk, ali Splićani imaju utakmicu manje.

RUDEŠ: Banić (C) – Filipović, Smoljo, Obanor, Pejović – Erick, Halilović – Štrkalj, Mrkonjić, Juranović – Lisakovich

GORICA: Kahlina – Čagalj(C) , Obaobona, Čabraja, Mtchedishvili – Maslowski, Marina – Miya, Šroler, Dvorneković - Ndiaye

(foto:pixsell)