0

Live blog utakmice Lige prvaka

02.10.2018 22:34 | Germanijak/H.M.

Moskovljanima na teškom ispitu protiv prvaka Europe.

90' Završene su sve utakmice!

80' Šok za AEK! Nakon što su se vratili na 2:2, Benfica im je s igračem manje zabila za 2:3 i sada juri prema pobjedi.

80' Potpuni povratak Lyona u dvije minute od 0:2 do 2:2 proptiv Šahtara!

64' Povratak AEK-a! Nakon što je Benfica vodila 0:2, zaradila je crveni karton, a domaći su se vratili u igru i imaju još dosta vremena i za potpuni preokret rezultata.

56'  Lyon je u problemu jer Šahtar na njegovom stadionu vodi 2:0 i ide prema pobjedi u gostima koja bi im mogla biti vrlo, vrlo vrijedna u nastavku natjecanja.

45' U samoj završnici prvog poluvremena Šahtar je poveo kod Lyona.

40' Real opasno pritišće Moskovljane, pogađa stative i grede preko Casemira i Benzeme, ali izjednačenja nema. U međuvremenu Džeko dominira u susretu Rome i Plzena, zabio je već dva pogotka, a njegov klub vodi 2:0.

30' Ajax je izjednačio kod Bayerna, Niko Kovač opet nije dobro krenuo nakon dva vezana kiksa u prvenstvu, a Benfica je podigla vodstvo kod AEK-a.

6' Raspucale su se utakmice koje se igraju od 21 sat, nakon deset minuta igre po pogodak prednosti već imaju Roma, Benfica, Bayern i CSKA.

2' Goooooooool! Nikola Vlašić presjekao je loše dodavanje Reala prema zadnjoj liniji i šokirao goste pogotkom već na samom početku utakmice, nevjerojatan pogodak našeg mladog reprezentativca koji živi sam u Moskvi. CSKA vodi 1:0.

*                                  *                                   *                                     *                                  *

Šest susreta Lige prvaka počinje od 21 sat, a najviše pozornosti za nas plijeni dvoboj CSKA i Reala u kojem Nikola Vlašić ima izravan dvoboj protiv Luke Modrića kojeg bi trebao naslijediti u reprezentaciji.

Međutim, Modrić je za današnji susret ostao na klupi, umjesto njega kreće Dani Ceballos. Vlašić je u početnoj postavi Moskovljana koji su u prvom susretu remizirali s Plzenom. Taj ćemo dvoboj pratiti u tekstualnom liveu, ali izvještavat ćemo i o golovima u drugim susretima.

CSKA: Akinfeev – Fernandes, Becao, Chernov, Nababkin – Akhmetov, Bijol – Vlašić, Džagoev, Oblyakov – Chalov

REAL: Navas – Rodriguez, Nacho, Varane, Carvajal – Ceballos, Casemiro, Kroos – Lucas, Benzema, Asensio