vijest

0

Hajduk u Nyonu od 15:30 sati saznaje protivnika u Europskoj ligi

18.06.2019 12:04 | germanijak/M.N.

Kao nositelji Splićani su izbjegli jake protivnike.

Veličina slova A A A

Danas će se od 15:30 sati u Nyonu održati ždrijeb prvog pretkola Europske lige u kojem će Hajduk saznati svog europskog protivnika.

Splićani imaju status nositelja te tako izbjegavaju jake protivnike, poput Legije, CSKA Sofija, koji su s njima u drugom bubnju te iz ostalih skupina Rangerse, Apollon, Hapoel i Malmo.

Očekivano je bilo da Hajduk u ovom krugu natjecanja ima lakšeg protivnika, a mogući protivnik će se izvlačiti između: estonske Flore, gruzijskog Torpeda Kutaisija, andorske Sant Julije ili gibraltarske Europe, crnogorskog Titograda i malteškog Gzira Uniteda.

Ždrijeb prvog kola je postavljen u devet grupa, unutar kojih će se izvlačiti parovi. Prve utakmice su na rasporedu 11. srpnja, dok su uzvrati 18. srpnja.

Grupa 1

Vaduz (LIE)
Kilmarnock (SCO)
Brann (NOR)
Vitebsk (BLR)
Malmo (SWE)
Shamrock Rovers (IRL)Ballymena (NIR)/NSI (FRO)
Connah's Quay Nomads (WAL)
KuPS Kuopio (FIN)
Breidablik (ISL)

Grupa2

Hajduk (CRO)
Legia (POL)
Radnički Niš (SRB)
CSKA Sofia (BUL)
Ordabasy Shymkent (KAZ)
Flora (EST)
Torpedo Kutaisi (GEO)
Sant Julia (AND)/Europa (GIB)
Titograd (MNE)
Gzira United (MLT)

Grupa 3

Tobol Kostanay (KAZ)
Kukësi (ALB)
FCSB (ROU)
Čukarički (SRB)
Maccabi Haifa (ISR)
Milsami Orhei (MDA)
Mura (SVN)
Debrecen (HUN)
Banants (ARM)
Jeunesse Esch (LUX)

Grupa 4

Rangers (SCO)
Brøndby (DEN)
Cork (IRL)
Molde (NOR)
Crusaders (NIR)
Progrès Niederkorn (LUX)/Cardiff Metropolitan University (WAL)
B36 (FRO)
Inter Turku (FIN)
KR (ISL)
Prishtina (KOS)/St Joseph's (GIB)

Grupa 5

Fehérvár (HUN)
Zrinjski (BIH)
Shakhtyor Soligorsk (BLR)
Neftçi (AZE)
Levski Sofia (BUL)
Hibernians (MLT)
Ružomberok (SVK)
Akademija Pandev (MKD)
Speranta Nisporeni (MDA)
FK Zeta (MNE)

Grupa 6

Spartak Trnava (SVK)
Žalgiris Vilnius (LTU)
Fola Esch (LUX)
Alashkert (ARM)
Olimpija Ljubljana (SVN)
Chikhura Sachkhere (GEO)
Rīgas (LVA)
Budapest Honvéd (HUN)
Makedonija Skopje (MKD)
Radnik Bijeljina (BIH)

Grupa 7

Apollon Limassol (CYP)
Kairat Almaty (KAZ)
Ventspils (LVA)
Cracovia Kraków (POL)
Dinamo Tbilisi (GEO)
Teuta (ALB)
La Fiorita (SMR)/Engordany (AND)
Široki Brijeg (BIH)
DAC 1904 Dunajská Streda (SVK)
Kauno Žalgiris (LTU)

Grupa 8

Haugesund (NOR)
Aberdeen (SCO)
Stjarnan (ISL)
Norrköping (SWE)
Dinamo Minsk (BLR)
Riteriai (LTU)
Liepāja (LVA)
Levadia Tallinn (EST)
Barry Town (WAL)/Cliftonville (NIR)
Saint Patrick's (IRL)
RoPS Rovaniemi (FIN)
KÍ (FRO)/Tre Fiori (SMR)

Grupa 9

Hapoel Beer-Sheva (ISR)
AEK Larnaca (CYP)
Domžale (SVN)
Pyunik (ARM)
Sabail (AZE)
Budućnost Podgorica (MNE)
U Craiova 1948 (ROU)
Balzan (MLT)
Laçi (ALB)
Shkupi (MKD)
Petrocub-Hincesti (MDA)
Narva Trans (EST)

(foto: Pixsell)

ostale vijesti

najnovije vijesti

najviše komentara

najčitanije vijesti

ili
Zaboravljena lozinka