0

Hajduk na krilima Caktaša nastavlja borbu za Europu (VIDEO)

04.05.2019 18:34 | Germanijak/M.N.

Veznjak je na 14 pogodaka u sezoni.

Na Poljudu je odigrana susret 32. kola HNL-a između Hajduka i Intera koji je završio pobjedom domaćina 3-2  U zanimljivom dvoboju vidjeli smo pet golova, od toga dva autogola u svakoj mrteži.

Gosti su poveli u 13. minuti tragikomičnim autogolom Svatoka, koji je nakon kontre gostiju htio izbiti loptu, međutim pogodio je u vlastitu mrežu.U 33. minuti  momčad Intera uzvraća poklonom i zabija svoj autogol. Na ubačaj Jradija, Muhar je bio najviši u svom šesnaestercu i prevario vratara Kelavu.

Kada se pomislilo da će se na poluvrijeme otići neodlučenim rezultatom, po tko zna koji put ukazao se Mijo Caktaš. Na odličan ubačaj Tudora u 44. minuti bila desetka snalažljivo reagira i udarcem glavom vara gostujućeg vratara i dovodi domaćina u vodstvo.

U drugom poluvremenu Hajduk povećava prednost. Mijo Caktaš još jednom odlično reagira i u 72. minuti udarcem iz blizine ponovo vara Kelavu.

Gosti su u sučevoj nadoknadi uspjeli smanjiti rezultat pogotkom Tsoneva, ali za nešto više nije bilo vremena.

Hajduk ovom pobjedom, četiri kola prije kraja, ostaje u utrci za toliko željenom Europom.