0

Dinamov suparnik u EL primio gol u 92. i prosuo dva boda na domaćem terenu

02.09.2018 16:52 | Germanijak/N.R.

Kiks Anderlechta.

U šestom kolu belgijske Jupiler lige, briselski Anderlecth na domaćem je terenu odigrao 1:1 s Antwerpenom. Domaćini su poveli pogotkom Gerkensa u 17. minuti i držali prednost sve do 92. kada je Owusu nakon loše reakcije Anderlechtove obrane zabio za konačnih 1:1 i dva izgubljena boda momčadi iz Bruxellesa.

Svih 90 minuta za Anderlecht odigrali su Ivan Santini i Antonio Milić, a Ljubičasti za vodećim Club Bruggeom, ujedno i aktualnim prvakom, sada zaostaju tri boda.

Podsjetimo, zagrebački Dinamo, koji danas navečer igra protiv Rijeke na Maksimiru, s Anderlechtiom će se susresti u Europskoj ligi. Prva utakmicu igraju u drugom kolu, 4. listopada u Bruxellesu, a drugu u posljednjem kolu, 13. prosinca na Maksimiru.