0

Chelsea na Hazardov pogon bolji od West Hama

08.04.2019 23:00 | Germanijak/D.V.

Nakon dugo vremena Chelsea na trećem mjestu.

Chelsea je rutinskom pobjedom nadigrao West Ham dvama pogocima Edena Hazarda te nakon dugo vremena preskočio gradskog rivala Tottenhama na trećem mjestu engleske Premier lige.

Minijatura genijalnog Belgijca dovela je momčad sa Stamford Bridgea u vodstvo u dvadeset i četvrtoj minuti kada se zabio kao šilo među protivničke redove i sam završio akciju koju je i započeo.

West Ham nije pretjerano puno pokazao u prvom poluvremenu te je samo u jednom navratu pokušao nešto izvesti, ali bez ikakvog rezultata.

U drugom poluvremenu su se Čekićari postavili puno više na strani Chelseaja što je s druge strane otvaralo puno prostora za brze kontranapade, ali je konačno i West Ham imao svoje prilike, a najbolju je zapucao Marko Arnautović (83') kojemu je preostalo samo da se uhvati za glavu.

I na kraju, potpuno otvaranje gostiju dovelo je u novu priliku Hazarda (90') koji je primio loptu u opasnoj prilici i po drugi put matirao Lukasza Fabianskog na ovom susretu za konačnih 2:0.