0

Boly u sudačkoj nadoknadi izbio Newcastleu dva boda

11.02.2019 22:42 | Germanijak

Svrake su osvojile sedam bodova u zadnje četiri utakmice u Premier ligi.

Svrake su u zadnje četiri premierligaške utakmice osvojile sedam od 12 mogućih bodova i malo podigli glavu iznad vode, naime, sad su bod iznad zone ispadanja.

Pobjedama protiv Cardiffa i Manchester Cityja izašli su iz zone ispadanja, a bodom protiv Wolverhamptona (1:0) u 26. kolu Premier lige skočili su na 16. mjesto ljestvice.

Rafa Benitez i društvo na početku godine činili su se kao sigurna oklada za ispadanje iz Premier lige, ali sad njihove dionice stoje nešto bolje. Gosti su imali sjajnu šansu za sva tri boda, ali golom u 90. minuti, identično kao u prvoj međusobnoj utakmici, Wolvesi su spasili bod, a Svrakama izbili dva boda koja bi se mogla pokazati ključnima u borbi za ostanak među engleskom elitom.

Gosti su poveli u 56. minuti preko Isaca Haydena, koji je prekinuo golgeterski post u Premier ligi dug 31 utakmicu, a izjednačio je francuski stoper Willy Boly s istekom vremena.

(foto: Action Images)