Jedanaesterci
90' Leiva, Wilson
1 Šutevi u okvir gola 2
Escobar, Fabio    90'
81' 1:1 Benitez, Guillermo
0 Blokirani šutevi 0
1:2 Saldivar, Isidro    90'
77' Aquino, Claudio umesto Martinez, Ramon
0 Šutevi van okvira gola 0
Espinola, Hugo    88'
77' Martinez, Ramon
0 Korneri 0
Caceres, Samuel    86'
64' De la Cruz, Luis
0 Ofsajdi 0
Escobar, Fabio umesto Perez, Dionicio    73'
62' Leiva, Wilson umesto Contrera, Alberto
4 Žuti kartoni 6
Duarte, Eduardo    68'
29' Gamarra, Rodolfo umesto Redes, Rodney
0 Crveni kartoni 1
Vera, Fredy Agustin Fernandes    67'
17' Benitez, Guillermo

90
90'
Oscar Velazquez daje znak da je utakmica završena. Konačni rezultat je 1 - 2.
90'
Oscar Velazquez je pokazao žuti karton. Kartoniran je Wilson Leiva (Guarani Asuncion).
90'
Fabio Escobar zarađuje žuti karton.
90'
Gol! Na stadionu ''Rogelio Livieres'' Isidro Saldivar (Deportivo Capiata) dovodi svoju momčad u vodstvо od 2 - 1.
88'
Hugo Espinola (Deportivo Capiata) je prijevremeno završio utakmicu na stadionu ''Rogelio Livieres'', jer mu je Oscar Velazquez pokazao drugi žuti karton.
86'
Žuti karton dobiva Samuel Caceres (Deportivo Capiata).
81'
Guillermo Benitez je zabio i Guarani Asuncion izjednačuje na 1 - 1.
77'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "Rogelio Livieres" Claudio Ezequiel Aquino, a izašao Ramon Martinez.
77'
Na stadionu ''Rogelio Livieres'' Ramon Martinez (Guarani Asuncion) je zaradio žuti karton.
73'
Gost zamjenjuje Dionicio Perez sa Fabio Escobar.
68'
Na stadionu ''Rogelio Livieres'' Eduardo Duarte (Deportivo Capiata) dobiva žuti karton.
67'
Kartoniran je Fredy Agustin Fernandes Vera iz momčadi gosta.
66'
Deportivo Capiata dolazi do vodstva od 1 - 0 , a strijelac je Cristian Sosa.
64'
Izmjena br.2. u momčadi gosta. U igru je ušao Fredy Agustin Fernandes Vera, a izašao Gustavo Noguera.
64'
Žuti karton! Zaradio ga je Luis De la Cruz (Guarani Asuncion).
62'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 2.. U igru ulazi Wilson Leiva, a izlazi Alberto Contreras.
48'
Jose Basualdo (Deportivo Capiata) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Isidro Saldivar, a izlazi Ivan Saldivar.
46'
Počinje drugo poluvrijeme na stadionu ''Rogelio Livieres'', a početni udarac izvodi Deportivo Capiata.
45'
Sudac je označio kraj prvog poluvremena i igrači su krenuli prema svlačionicama.
29'
Gustavo Florentin pravi izmjenu br. 1. U igru ulazi Rodolfo Vicente Gamarra, a izlazi Rodney Redes.
17'
Oscar Velazquez pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Guillermo Benitez iz momčadi domaćina.