Cucuta Deportivo
0 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
90' Moreno, Jose Luis
10 Šutevi u okvir gola 5
Chica, Diego    86'
68' Steer, Ricardo umesto Blanco, Jean Carlos
4 Blokirani šutevi 3
Mosquera, Carlos umesto Perez Garcia, Matias    78'
64' Carreazo, Marcelino umesto Londono, Kevin
6 Šutevi van okvira gola 8
1:2 Hernandez, John    60'
54' 1:1 Salcedo, Juan
7 Korneri 4
Hernandez, John umesto Nunez, Jeysen    58'
53' Reina, Javier umesto Lizarazo, Carlos
2 Ofsajdi 3
Castro, James umesto Obando, Henry    37'
13' Ochoa, Lewis

90
90'
Utakmica na stadionu " Palogrande završena je rezultatom 1 - 2.
90'
Žuti karton dobiva Jose Luis Moreno (Once Caldas).
90'
Carlos Andres Betancur Gutierrez mora pričekati istek 4 minute nadoknade, prije nego što da znak da je drugo poluvrijeme završeno.
90'
Nogometašu momčadi gosta dosuđeno je zaleđe na stadionu ''Palogrande''.
90'
Pomoćni sudac signalizirao je da je Jhonatan Agudelo (Cucuta Deportivo) u zaleđu, što je Carlos Andres Betancur Gutierrez usvojio i zaustavio napad.
90'
Cucuta Deportivo je u napadu. Mauricio Duarte je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
89'
Ricardo Steer puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Palogrande''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
86'
Diego Chica (Cucuta Deportivo) je dobio prvi žuti karton.
85'
Cucuta Deportivo have been awarded a corner by Carlos Andres Betancur Gutierrez.
83'
Harlin Suarez (Once Caldas) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
81'
Once Caldas napada. Javier Reina je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
78'
Na stadionu ''Palogrande '' (Manizales) Jhonatan Agudelo puca u okvir vrata, ali rezultat ostaje nepromjenjen.
78'
Izmjena u momčadi gosta na stadionu "Palogrande" Carlos Mosquera, a izašao Matias Perez Garcia.
76'
CD Once Caldas have been awarded a corner by Carlos Andres Betancur Gutierrez.
76'
Ricardo Steer (Once Caldas) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
74'
Harrinson Mancilla (Cucuta Deportivo) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
74'
Na stadionu ''Palogrande'' (Manizales) Mauricio Duarte puca izvan okvira vrata.
71'
Elvis Mosquera (Once Caldas) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
68'
Matias Perez Garcia (Cucuta Deportivo) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
68'
Ricardo Steer je u igri kao zamjena za Jean Blanco u Once Caldas.
65'
Corner awarded to CD Once Caldas.
64'
Hubert Bodhert pravi izmjenu br. 2.. U igru ulazi Marcelino Carreazo, a izlazi Kevin Londono.
63'
Prigoda na stadionu ''Palogrande''! Luis Miranda puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
60'
John Edison Hernandez (Cucuta Deportivo) zabija za vodstvo od 2 - 1.
59'
Jhonatan Agudelo (Cucuta Deportivo) je ulovljen u zaleđu.
59'
Zaleđe! Netko iz ekipe Cucuta Deportivo nalazi se u nedozvoljenoj poziciji.
58'
John Edison Hernandez je zamijenio Jeysen Nunez u momčadi gosta.
57'
Prigoda na stadionu ''Palogrande''! Jhonatan Agudelo puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
54'
Juan Salcedo zabija izjednačujući gol na stadionu ''Palogrande''. Rezultat je sada 1 - 1.
53'
Once Caldas napada na stadionu ''Palogrande'' i Sebastian Guzman ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
53'
Hubert Bodhert (Once Caldas) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Javier Reina, a izlazi Carlos Lizarazo.
53'
Na stadionu ''Palogrande'' Cucuta Deportivo je u napadu. Jhonatan Agudelo upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
52'
Juan Salcedo (Once Caldas) puca, ali neprecizno.
51'
Matias Perez Garcia (Cucuta Deportivo) se našao u prilici na stadionu ''Palogrande'', no pucao je neprecizno.
50'
Luis Miranda (Cucuta Deportivo) upućuje udarac na stadionu ''Palogrande'', ali protivnička obrana blokira udarac.
50'
Cucuta Deportivo napada! Matias Perez Garcia upućuje udarac u okvir gola, ali ne uspijeva zabiti.
50'
Corner awarded to Cucuta Deportivo.
48'
46'
Počinje drugo poluvrijeme, tako što Cucuta Deportivo kreće sa centra.
45'
45'
3 minute bit će produženo prvo poluvrijeme na stadionu ''Palogrande''.
45'
45'
Na stadionu ''Palogrande'' dosuđeno je zaleđe jer se nogometaš momčadi Cucuta Deportivo našao u nedozvoljenoj poziciji.
45'
Cucuta Deportivo je u napadu. Međutim, pomoćni sudac signalizira da je Jhonatan Agudelo u zaleđu.
45'
Carlos Andres Betancur Gutierrez daje znak da je prvo poluvrijeme završeno.
45'
Once Caldas je u napadu. Prigodu ima Juan Salcedo, puca, ali neprecizno.
42'
40'
Jednom od nogometaša momčadi Once Caldas svirano je zaleđe na stadionu ''Palogrande''.
40'
Jean Blanco (Once Caldas) je u zaleđu.
40'
Jeysen Nunez puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Palogrande''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
39'
Cucuta Deportivo je u napadu, ali James Castro puca izvan okvira gola.
37'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi James Castro, a izlazi Henry Obando.
37'
Once Caldas je u napadu. Prigodu ima Kevin Londono, puca, ali je vratar na mjestu.
36'
Zaleđe! Jean Blanco je u nedozvoljenoj poziciji.
36'
Zaleđe na stadionu ''Palogrande''! Netko iz ekipe Once Caldas našao se u nedozvoljenoj poziciji.
29'
Na stadionu ''Palogrande'' Jose Luis Moreno je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
28'
Gol! Cucuta Deportivo vodi 1 - 0, a strijelac je Javier Lopez.
27'
26'
Jean Blanco (Once Caldas) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
24'
Na stadionu ''Palogrande'' (Manizales) Kevin Londono upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
23'
Harlin Suarez (Once Caldas) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
22'
Carlos Lizarazo (Once Caldas) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Palogrande'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
21'
Na stadionu ''Palogrande'' Harlin Suarez (Once Caldas) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
16'
Na stadionu ''Palogrande'' Kevin Londono puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
16'
Jean Blanco (Once Caldas) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
15'
Prigoda na stadionu ''Palogrande''! Jean Blanco puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
13'
Lewis Ochoa zarađuje žuti karton.
12'
10'
Once Caldas je u napadu. Carlos Lizarazo je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.