CF America
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' 1:2 Martinez, Osvaldo
3 Šutevi u okvir gola 3
Hernandez, Jose umesto Peralta, Oribe    84'
87' Rivera, Rodolfo umesto Duque, Jefferson
1 Blokirani šutevi 0
Reyes, Luis umesto Sanchez, Jorge    77'
77' Herrera, Jonathan umesto Zaldivar, Edgar
3 Šutevi van okvira gola 6
0:2 Dominguez, Cecilio    69'
65' Aboagye, Clifford umesto Vigon, Juan
6 Korneri 1
Insaurralde, Cristian umesto Martin, Henry    65'
41' Gonzalez, Omar
0 Ofsajdi 0
Aguilar, Paul    62'
7' Zurita, Irving
3 Žuti kartoni 1
0:1 Martin, Henry    57'
2' Vigon, Juan

90
90'
Drugo poluvrijeme je završeno. Konačni rezultat je 1 - 2.
90'
Gol! Domaćini smanjuju rezultat na 1 - 2, a strijelac je Osvaldo Martinez.
90'
3 minute bit će produženo drugo poluvrijeme.
89'
Jorge Antonio Perez Duran sudi udarac iz kuta za ekipu Atlas FC. Izvest će ga Osvaldo Martinez.
87'
Rodolfo Rivera je zamijenio Jefferson Duque u momčadi domaćina.
84'
Miguel Herrera pravi izmjenu br. 3. U igru ulazi Jose Hernandez, a izlazi Oribe Peralta.
82'
Na stadionu ''Jalisco'' Atlas FC napada, ali je Clifford Aboagye uputio neprecizan udarac ka vratima.
77'
Miguel Herrera se odlučio za izmjenu. U igri je Luis Reyes, a izašao je Jorge Sanchez.
77'
Guillermo Angel Hoyos (Atlas FC) primoran je napraviti izmjenu br. 2.. U igru ulazi Jonathan Herrera, a izlazi vjerojatno ozlijeđeni Edgar Zaldivar.
76'
Na stadionu ''Jalisco'' Osvaldo Martinez (Atlas FC) izvodi korner s desna strane.
76'
Jorge Antonio Perez Duran je dosudio korner za momčad Atlas FC. Izvodi ga Osvaldo Martinez pored desna korner zastavice.
75'
Utakmica na stadionu "Jalisco ponovno je u tijeku.
75'
Edgar Zaldivar je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
69'
CF America dolazi do vodstva od 2 - 0 zahvaljujući golu koji je postigao Cecilio Dominguez.
65'
Clifford Aboagye je u igri kao zamjena za Juan Vigon u Atlas FC.
65'
Gost zamjenjuje Henry Martin sa Cristian Insaurralde.
64'
Na stadionu ''Jalisco'' (Guadalajara) Cecilio Dominguez puca izvan okvira vrata.
63'
Jorge Antonio Perez Duran sudi udarac iz kuta za ekipu Atlas FC. Izvest će ga Jesus Isijara.
62'
Paul Aguilar (CF America) je dobio prvi žuti karton.
60'
Osvaldo Martinez (Atlas FC) puca u okvir gola, ali je njegov udarac zaustavljen.
57'
CF America dolazi do vodstva od 1 - 0 , a strijelac je Henry Martin.
46'
Sudački zvižduk označio je početak drugog poluvremena.
45'
Sudački zvižduk označio je da je prvo poluvrijeme privedeno kraju.
44'
Omar Gonzalez upućuje udarac glavom, ali izvan okvira gola.
43'
Na stadionu ''Jalisco'' CF America je u napadu, ali Cecilio Dominguez glavom puca pored gola.
41'
Žuti karton! Zaradio ga je Omar Gonzalez (Atlas FC).
41'
Jefferson Duque (Atlas FC) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
36'
Renato Ibarra (CF America) se našao u prilici na stadionu ''Jalisco'', no pucao je neprecizno.
30'
Cecilio Dominguez puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Jalisco''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
28'
Na stadionu ''Jalisco" Renato Ibarra (CF America) izvodi udarac iz kuta.
27'
Edson Alvarez (CF America) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
26'
Emanuel Aguilera (CF America) puca, ali neprecizno.
23'
Hernan Burbano (Atlas FC) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Jalisco'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
21'
Prigoda na stadionu ''Jalisco''! Cecilio Dominguez puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
15'
Na stadionu ''Jalisco'' Jesus Isijara (Atlas FC) izvodi korner s desna strane.
7'
Kartoniran je Irving Zurita iz momčadi domaćina.
5'
Anderson Santamaria (Atlas FC) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
5'
Udarac iz kuta za momčad Atlas FC! Izvodi ga Jesus Isijara s lijeva strane.
2'
Juan Vigon (Atlas FC) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
1'
Sudac današnje utakmice Jorge Antonio Perez Duran dao je znak za početak utakmice.

Objavljene su početne postave za današnju utakmicu na stadionu "Jalisco".