AL Nassr
0 Poluvrijeme 1
Produžeci
Jedanaesterci
83' Al Muwashar, Salman umesto Al-Mousa, Nooh
5 Šutevi u okvir gola 2
Al Salem, Abdullah umesto Hamed-Allah, Abderazak    90'
69' Taiseer Al Jassam umesto Al Mogawhi, Hussain
1 Blokirani šutevi 4
Amrabat, Nordin    90'
66' Asiri, Abdulfattah umesto Stanciu, Nicolae
7 Šutevi van okvira gola 3
Al Shehri, Yahya umesto Giuliano    88'
59' 1:1 Al Soma, Omar
7 Korneri 4
Al Dosari, Abdulrahman umesto bin Jumayah, Fahad    78'
23' Hindi, Abdulbasit

90
90'
Zaključena je utakmica na stadionu ''King Abdullah Sports City''. Konačni rezultat je 1 - 2.
90'
Cuneyt Cakir mora pričekati istek 5 minute nadoknade, prije nego što da znak da je drugo poluvrijeme završeno.
90'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' nogometaš momčadi gosta dobio je žuti karton, te mora propustiti sljedeću utakmicu zbog suspenzije.
90'
AL Nassr je napravio izmjenu br. 3, tako što je ušao Abdullah Al Salem, a izašao Abderazzak Hamdallah.
88'
Omar Al Soma (Al-Ahli Jeddah) je pokazao svoje umijeće, ali je njegov udarac glavom ipak bio neprecizan.
88'
Rui Vitoria pravi izmjenu br. 2.. U igru ulazi Yahya Al Shehri, a izlazi Giuliano.
84'
Corner awarded to AL Ahli Saudi FC.
83'
Al-Ahli Jeddah pravi izmjenu br. 3, tako što ulazi Salman Al Muwashar, a izlazi Nooh Al-Mousa.
78'
Izmjena br.1 u momčadi gosta. U igru je ušao Abdulrahman Al Dosari, a izašao Fahad bin Jumayah.
78'
Bruno Uvini (AL Nassr) je ponovno u igri na stadionu ''King Abdullah Sports City''.
77'
Utakmica je nastavljena.
76'
Oboren je Bruno Uvini (AL Nassr) i igra je prekinuta kako bi mu se ukazala pomoć.
69'
Taiseer Al Jassam je zamijenio Hussain Al Mogawhi u momčadi domaćina.
68'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' Giuliano (AL Nassr) izvodi korner s lijeva strane.
67'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' Fahad bin Jumayah puca, ali je obrana protivnika na mjestu i uspijeva blokirati udarac.
66'
Jorge Fossati (Al-Ahli Jeddah) pravi izmjenu br. 1 U igru ulazi Abdulfattah Asiri, a izlazi Nicolae Stanciu.
65'
Al-Ahli Jeddah je u napadu. Prigodu ima Nicolae Stanciu, puca, ali neprecizno.
63'
Udarac iz kuta za momčad AL Nassr! Izvodi ga Fahad bin Jumayah s lijeva strane.
62'
AL Nassr napada na stadionu ''King Abdullah Sports City'' i Nordin Amrabat ima prigodu ugroziti protivnički gol, no njegov udarac zaustavlja protivnička obrana.
60'
Nordin Amrabat je asistirao kod pogotka.
60'
Abderazzak Hamdallah zabija glavom za 2 - 1 na stadionu ''King Abdullah Sports City''.
59'
Omar Al Soma poravnava rezultat na 1 - 1, a gol je postigao iz penala.
56'
Jedanesterac! Sudac je pokazao na bijelu točku i to je velika prilika da Al-Ahli Jeddah postigne pogodak.
54'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' Djaniny Tavares (Al-Ahli Jeddah) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
54'
Djaniny Tavares upućuje udarac glavom, ali obrana otklanja opasnost.
54'
Cuneyt Cakir sudi udarac iz kuta za ekipu Al-Ahli Jeddah. Izvest će ga Nicolae Stanciu.
52'
Cuneyt Cakir pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Bruno Uvini iz momčadi gosta.
51'
AL Nassr FC have been awarded a corner by Cuneyt Cakir.
51'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' (Džeda) Abderazzak Hamdallah puca glavom, ali izvan okvira gola.
50'
Cuneyt Cakir je dosudio korner za momčad Al-Ahli Jeddah. Izvodi ga Nicolae Stanciu pored lijeva korner zastavice.
47'
Zaleđe! Abderazzak Hamdallah je u nedozvoljenoj poziciji.
46'
Cuneyt Cakir daje znak za početak drugog poluvremena.
45'
Četvrti sudac pokazuje da će prvo poluvrijeme biti produženo 1 minute.
45'
Gol! Abderazzak Hamdallah (AL Nassr) glavom zabija za 1 - 0 na stadionu ''King Abdullah Sports City''.
45'
Zaključeno je prvo poluvrijeme na stadionu ''King Abdullah Sports City''.
43'
AL Nassr je u napadu, ali Petros puca izvan okvira gola.
42'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' AL Nassr je u napadu, ali Abderazzak Hamdallah glavom puca pored gola.
42'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' Fahad bin Jumayah (AL Nassr) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
40'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' Al-Ahli Jeddah napada, ali je Mohamed Abdelshafy uputio neprecizan udarac ka vratima.
36'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' (Džeda) Saeed Al Mowalad puca izvan okvira vrata.
35'
Maicon (AL Nassr) se oporavio i ponovno se vraća na teren stadiona ''King Abdullah Sports City''.
34'
Utakmica je ponovno u tijeku.
33'
Igra je prekinuta, jer ozlijeđeni Maicon leži na terenu.
31'
Mohamed Abdelshafy (Al-Ahli Jeddah) se našao u prilici na stadionu ''King Abdullah Sports City'', no pucao je neprecizno.
31'
Udarac iz kuta za momčad Al-Ahli Jeddah! Izvodi ga Nicolae Stanciu s desna strane.
26'
Al-Ahli Jeddah napada. Nicolae Stanciu je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
26'
Nogometašu momčadi domaćina dosuđeno je zaleđe na stadionu ''King Abdullah Sports City''.
25'
24'
Fahad bin Jumayah (AL Nassr) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Al-Ahli Jeddah blokirao udarac.
23'
Cuneyt Cakir pokazuje žuti karton na stadionu ''King Abdullah Sports City''. Dobio ga je Abdulbasit Hindi (Al-Ahli Jeddah).
22'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' Nooh Al-Mousa (Al-Ahli Jeddah) izvodi korner s lijeva strane.
20'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City" Giuliano (AL Nassr) izvodi udarac iz kuta.
16'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' (Džeda) blokiran je udarac momčadi Al-Ahli Jeddah. Pucao je Nicolae Stanciu.
12'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' Nicolae Stanciu (Al-Ahli Jeddah) izvodi korner s lijeva strane.
12'
Djaniny Tavares (Al-Ahli Jeddah) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
11'
Na stadionu ''King Abdullah Sports City'' Nicolae Stanciu (Al-Ahli Jeddah) puca glavom, ali protivnička obrana otklanja opasnost.
3'
Nicolae Stanciu puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''King Abdullah Sports City''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
1'
Počela je utakmica.
Ako Saeed Al Mowalad dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 6 žuta kartona u ovoj sezoni.

Objavljene su početne postave za današnju utakmicu na stadionu "King Abdullah Sports City".