Zenit Sankt Peterburg
1 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' Neustadter, Roman umesto Valbuena, Mathieu
7 Šutevi u okvir gola 1
Marchisio, Claudio umesto Mak, Robert    85'
84' Potuk, Alper umesto Moses, Victor
2 Blokirani šutevi 2
Azmoun, Sardar umesto Driussi, Sebastian    73'
72' Ayew, Andre umesto Elmas, Elif
4 Šutevi van okvira gola 2
Mak, Robert    68'
31' Ciftpinar, Sadik
7 Korneri 5
Smolnikov, Igor umesto Nabiullin, Elmir    61'
21' 1:0 Slimani, Islam
2 Ofsajdi 1
Anyukov, Aleksandr    40'
14' Isla, Mauricio

90
90'
Sudac je označio kraj utakmice. Rezultat je 1 - 0.
90'
Zaleđe! Sardar Azmoun je u nedozvoljenoj poziciji.
90'
3 minute produžit će se drugo poluvrijeme.
90'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' napravljena je izmjena br. 3 u momčadi domaćina. Ersun Yanal je odlučio da igru napusti Mathieu Valbuena, a umjesto njega uđe Roman Neustadter.
85'
Gost zamjenjuje Robert Mak sa Claudio Marchisio.
85'
Fenerbahče je u napadu i Andre Ayew upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Zenit Sankt Peterburg blokirao udarac.
84'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 2.. U igru ulazi Alper Potuk, a izlazi Victor Moses.
78'
Prigoda na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium''! Hasan Ali Kaldirim puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
77'
Artem Dzjuba (Zenit Sankt Peterburg) puca glavom, ali je udarac zaustavljen.
77'
Ruddy Buquet je dosudio korner za momčad Zenit Sankt Peterburg. Izvodi ga Robert Mak pored desna korner zastavice.
76'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' (Istanbul) Sardar Azmoun puca izvan okvira vrata.
76'
Artem Dzjuba (Zenit Sankt Peterburg) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
73'
Izmjena u momčadi gosta! Ulazi Sardar Azmoun, a izlazi Sebastian Driussi.
72'
Andre Ayew je zamijenio Elif Elmas u momčadi domaćina.
68'
Kartoniran je Robert Mak iz momčadi gosta.
67'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Robert Mak (Zenit Sankt Peterburg) izvodi korner s lijeva strane.
67'
Ruddy Buquet sudi udarac iz kuta za ekipu Zenit Sankt Peterburg. Izvest će ga Robert Mak.
63'
Jaroslav Rakickij (Zenit Sankt Peterburg) se našao u prilici na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'', no pucao je neprecizno.
62'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium" Robert Mak (Zenit Sankt Peterburg) izvodi udarac iz kuta.
62'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Robert Mak (Zenit Sankt Peterburg) izvodi korner s desna strane.
61'
Izmjena br.1 u momčadi gosta. U igru je ušao Igor Smolnikov, a izašao Elmir Nabiullin.
60'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Mathieu Valbuena je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
59'
Islam Slimani (Fenerbahče) je u zaleđu.
57'
Elif Elmas puca u okvir gola, ali nema promjene rezultata.
56'
Udarac iz kuta za momčad Fenerbahče! Izvodi ga Mathieu Valbuena s desna strane.
50'
Islam Slimani (Fenerbahče) upućuje udarac prema golu, ali lopta odlazi izvan okvira gola.
48'
Jedan od nogometaša momčadi Fenerbahče ulovljen je u zaleđu.
46'
Drugo poluvrijeme je počelo.
45'
Ruddy Buquet je označio kraj prvog poluvremena.
44'
Ruddy Buquet pokazuje na bijelu točku i Zenit Sankt Peterburg će imati priliku zabiti s 11 metara.
44'
Robert Mak ne uspijeva realizirati jedanaesterac.
40'
Ruddy Buquet pokazuje žuti karton, a kartonirani Aleksandr Anyukov neće imati pravo nastupa u narednoj utakmici.
31'
Sadik Ciftpinar (Fenerbahče) je zaradio žuti karton.
30'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Fenerbahče napada, ali je Elif Elmas uputio neprecizan udarac ka vratima.
28'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Mathieu Valbuena (Fenerbahče) izvodi korner s desna strane.
27'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Elif Elmas (Fenerbahče) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
25'
Fenerbahče je u napadu. Mathieu Valbuena je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
24'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Elif Elmas upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
21'
Ruddy Buquet je dosudio korner za momčad Fenerbahče. Izvodi ga Mathieu Valbuena pored desna korner zastavice.
21'
Islam Slimani pogađa za vodstvo domaćina od 1 - 0.
21'
Sadik Ciftpinar je asistent kod pogotka.
20'
Mauricio Isla (Fenerbahče) je imao prigodu za postizanje gola, ali je njegov udarac blokirao jedan obrambeni igrač.
18'
Victor Moses (Fenerbahče) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
18'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium" Mathieu Valbuena (Fenerbahče) izvodi udarac iz kuta.
18'
Ruddy Buquet sudi udarac iz kuta za ekipu Fenerbahče. Izvest će ga Mathieu Valbuena.
16'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Hernani (Zenit Sankt Peterburg) se našao u prigodi uputiti udarac. Pucao je, ali je obrana protivnika zaustavila udarac.
16'
Jednom od nogometaša momčadi Zenit Sankt Peterburg svirano je zaleđe.
14'
Fenerbahče je u napadu, ali Hasan Ali Kaldirim puca izvan okvira gola.
14'
Žuti karton dobio je Mauricio Isla (Fenerbahče).
13'
9'
5'
Ruddy Buquet pokazuje žuti karton. Dobio ga je Jaroslav Rakickij (Zenit Sankt Peterburg) zbog nesportskog ponašanja.
4'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' Mauricio Isla (Fenerbahče) je uhvaćen u zaleđu.
1'
Utakmica je upravo počela.
-1'
Na stadionu ''Sukru Saracoglu Stadium'' okupilo se 36572 gledatelja.
Ako Branislav Ivanović dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 2 žuta kartona u ovoj sezoni.

Službene postave momčadi su sada dostupne.