Porto
0 Poluvrijeme 0
Produžeci
Jedanaesterci
90' Kluivert, Justin umesto El Shaarawy, Stephan
9 Šutevi u okvir gola 2
Hernani umesto Otavio    84'
88' El Shaarawy, Stephan
0 Blokirani šutevi 2
2:1 Adrian Lopez    79'
87' Santon, Davide umesto Zaniolo, Nicolo
4 Šutevi van okvira gola 2
Pereira, Andre umesto Andrade, Fernando    76'
83' Nzonzi, Steven umesto Pellegrini, Lorenzo
1 Korneri 1
Herrera, Hector    74'
76' 2:0 Zaniolo, Nicolo
0 Ofsajdi 0
Adrian Lopez umesto Brahimi, Yacine    68'
70' 1:0 Zaniolo, Nicolo

90
90'
Danny Desmond Makkelie daje znak da je utakmica završena. Konačni rezultat je 2 - 1.
90'
Roma je napravio izmjenu br. 3, tako što je ušao Justin Kluivert, a izašao Stephan El Shaarawy.
90'
Drugo poluvrijeme na stadionu ''Stadio Olimpico'' se bliži kraju. Igrat će se 5 minute nadoknade.
90'
Roma je u napadu. Aleksandar Kolarov je pokušao, ali je njegov udarac na gol zaustavljen.
88'
Žuti karton! Zaradio ga je Stephan El Shaarawy (Roma).
87'
Domaćin zamjenjuje Niccolo Zaniolo sa Davide Santon.
86'
Porto je u napadu i Francisco Soares upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Roma blokirao udarac.
84'
Izmjena br.3 u momčadi gosta. U igru je ušao Hernani, a izašao Otavio.
83'
Porto napada. Hector Herrera je u prilici, ali njegov udarac završava izvan okvira vrata.
83'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "Stadio Olimpico" Steven Nzonzi, a izašao Lorenzo Pellegrini.
79'
Gol! Zaostatak je smanjen na 1 - 2, a strijelac pogotka je Adrian Lopez.
79'
Francisco Soares je asistirao kod pogotka.
76'
Andre Pereira je u igri kao zamjena za Fernando u Porto.
76'
Na stadionu ''Stadio Olimpico'' Niccolo Zaniolo (Roma) je pospremio loptu u mrežu i tako je povećao vodstvo svoje momčadi na 2 - 0.
76'
Edin Džeko (Roma) pogađa vratnicu! Bila je to odlična prilika na stadionu ''Stadio Olimpico ".
75'
Roma je u napadu. Prigodu ima Niccolo Zaniolo, puca, ali je vratar na mjestu.
74'
Danny Desmond Makkelie pokazuje žuti karton na stadionu ''Stadio Olimpico''. Dobio ga je Hector Herrera (Porto).
72'
Na stadionu ''Stadio Olimpico'' (Rim) blokiran je udarac momčadi Porto. Pucao je Fernando.
70'
Gol! Domaćin je poveo 1 - 0 zahvaljujući pogotku koji je postigao Niccolo Zaniolo.
70'
Edin Džeko je namjestio pogodak.
68'
Nastavljena je igra na stadionu ''Stadio Olimpico''.
68'
Sergio Conceicao (Porto) je izveo iz igre Yacine Brahimi koji je imao bolnu grimasu na licu i vjerojatno je ozlijeđen. Adrian Lopez je ušao umjesto njega.
67'
Prekinuta je igra na stadionu ''Stadio Olimpico'', jer ozlijeđeni Yacine Brahimi očekuje liječničku pomoć.
67'
Na stadionu ''Stadio Olimpico'' Lorenzo Pellegrini (Roma) upućuje udarac u okvir gola, ali ništa od promjene rezultata.
66'
Yacine Brahimi (Porto) ipak nije ozbiljnije ozlijeđen i evo ga ponovno u igri.
65'
Yacine Brahimi je ozlijeđen, pa je Danny Desmond Makkelie zaustavio igru kako bi mu se ukazala pomoć.
65'
Utakmica na stadionu "Stadio Olimpico ponovno je u tijeku.
62'
Lorenzo Pellegrini (Roma) upućuje udarac kа golu, ali vratar je na mjestu.
57'
Danilo Pereira (Porto) je odlično pucao i to ravno u vratnicu. Bilo je to jako blizu.
57'
Na stadionu ''Stadio Olimpico" Alex Telles (Porto) izvodi udarac iz kuta.
55'
Stephan El Shaarawy (Roma) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
50'
Roma je u napadu, ali Lorenzo Pellegrini puca izvan okvira gola.
50'
Bryan Cristante (Roma) puca u okvir vrata, ali nema pogotka.
47'
Lorenzo Pellegrini (Roma) se oporavio i ponovno se vraća na teren stadiona ''Stadio Olimpico''.
46'
Sudački zvižduk označio je početak drugog poluvremena.
45'
Sudac Danny Desmond Makkelie je prekinuo igru, jer Lorenzo Pellegrini leži na terenu.
45'
Prvo poluvrijeme se privodi kraju. Igrat će se 1 minute nadoknade vremena.
45'
Danny Desmond Makkelie je označio kraj prekida i utakmica je nastavljena.
45'
Sudački zvižduk označio je da je prvo poluvrijeme privedeno kraju.
38'
Na stadionu ''Stadio Olimpico'' Edin Džeko upućuje udarac u okvir vrata, ali nema pogotka.
35'
Udarac iz kuta za momčad Roma! Izvodi ga Lorenzo Pellegrini s desna strane.
35'
Roma je u napadu u utakmici na stadionu ''Stadio Olimpico''. Edin Džeko је zahvatio loptu glavom, ali je ona proletjela pored gola.
30'
Fernando (Porto) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
27'
Na stadionu ''Stadio Olimpico'' Lorenzo Pellegrini je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
16'
Domaćin je krenuo naprijed, ali jedan od napadača ulovljen je u zaleđu.
1'
Počelo je prvo poluvrijeme.

Eusebio Di Francesco i Sergio Conceicao su objavili početne postave.
-1'
Na stadionu ''Stadio Olimpico'' (Rim) nazočno je 51727 gledatelja.
Ako Felipe dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 2 žuta kartona u ovoj sezoni.