Paredes, Leandro umesto Verratti, Marco    75'
87' Herrera, Ander
5 Šutevi van okvira gola 4
Alves, Dani    62'
84' Lukaku, Romelu umesto Rashford, Marcus
3 Korneri 5
0:2 Mbappe, Kylian    60'
50' Lindelof, Victor
0 Ofsajdi 1
0:1 Kimpembe, Presnel    53'
46' Mata, Juan umesto Martial, Anthony
5 Žuti kartoni 4
Bernat, Juan    34'
45' Sanchez, Alexis umesto Lingard, Jesse
1 Crveni kartoni 0
Draxler, Julian    19'
30' Young, Ashley
0 Faulovi 0
Kimpembe, Presnel    11'
26' Pogba, Paul

90
90'
Utakmica je završena rezultatom 0 - 2.
90'
Na stadionu ''Old Trafford'' četvrti sudac pokazuje da će drugo poluvrijeme biti produženo 4 minute.
90'
Daniele Orsato pokazuje žuti karton na stadionu ''Old Trafford''. Dobio ga je Luke Shaw (Manchester United).
89'
Paul Pogba (Manchester United) je prijevremeno napustio teren stadiona ''Old Trafford'', jer mu je Daniele Orsato pokazao drugi žuti karton.
88'
Dani Alves puca, ali je obrana na mjestu i blokira udarac.
87'
Ander Herrera zarađuje žuti karton.
86'
Manchester United kreće naprijed, ali Daniele Orsato dosuđuje zaleđe.
84'
Manchester United je u napadu i Marcus Rashford upućuje udarac prema protivničkom golu. Napad je zaustavljen jer je obrambeni igrač momčadi Paris St Germain blokirao udarac.
84'
Izmjena br.3 u momčadi domaćina. U igru je ušao Romelu Lukaku, a izašao Marcus Rashford.
82'
Na stadionu ''Old Trafford'' Manchester United napada, ali je Ander Herrera uputio neprecizan udarac ka vratima.
81'
Gost zamjenjuje Angel Di Maria sa Colin Dagba.
79'
Zaleđe na stadionu ''Old Trafford''! Netko iz ekipe Manchester United našao se u nedozvoljenoj poziciji.
76'
Na stadionu ''Old Trafford'' Manchester United je u napadu. Juan Mata upućuje udarac prema golu, ali je neprecizan.
75'
Izgleda da ozlijeđeni Marco Verratti (Paris St Germain) ne može nastaviti utakmicu na stadionu ''Old Trafford''. Thomas Tuchel je odlučio da u igru uđe Leandro Dainel Paredes.
75'
Daniele Orsato daje znak za nastavak utakmice.
74'
Marco Verratti je ozlijeđen, igra je nakratko zaustavljena kako bi mu se ukazala pomoć.
73'
Na stadionu ''Old Trafford'' (Manchester) blokiran je udarac momčadi Manchester United. Pucao je Ander Herrera.
71'
Na stadionu ''Old Trafford" Ashley Young (Manchester United) izvodi udarac iz kuta.
70'
Ander Herrera (Manchester United) je uputio udarac prema golu, ali je obrambeni igrač momčadi Paris St Germain blokirao udarac.
67'
Luke Shaw (Manchester United) kreće prema golu, puca, ali obrana je na svome mjestu i uspijeva blokirati udarac.
65'
Daniele Orsato je dosudio korner za momčad Paris St Germain. Izvodi ga Angel Di Maria pored desna korner zastavice.
64'
Juan Bernat (Paris St Germain) puca na gol, ali je udarac zaustavljen.
63'
Na stadionu ''Old Trafford'' Kylian Mbappe je uputio udarac u okvir protivničkog gola, ali nema promjene rezultata.
62'
Žuti karton dobio je Dani Alves (Paris St Germain).
60'
Angel Di Maria je asistirao kod pogotka.
60'
Gol! Kylian Mbappe šalje loptu u mrežu. Paris St Germain vodi 2 - 0.
59'
Ander Herrera (Manchester United) puca, ali neprecizno.
57'
Dani Alves (Paris St Germain) je pucao prema golu, ali je udarac bio neprecizan.
57'
Udarac iz kuta za momčad Paris St Germain! Izvodi ga Julian Draxler s lijeva strane.
56'
Daniele Orsato je dosudio korner za momčad Paris St Germain. Izvodi ga Julian Draxler pored lijeva korner zastavice.
56'
Dani Alves (Paris St Germain) upućuje udarac na stadionu ''Old Trafford'', ali protivnička obrana blokira udarac.
55'
Angel Di Maria (Paris St Germain) upućuje udarac prema golu protivnika na stadionu ''Old Trafford'', ali protivnička obrana otklanja opasnost.
53'
Angel Di Maria je namjestio pogodak.
53'
Paris St Germain dolazi do vodstva od 1 - 0 , a strijelac je Presnel Kimpembe.
53'
Kylian Mbappe (Paris St Germain) puca glavom na stadionu ''Old Trafford''. Nema gola - protivnička obrana je dobro reagirala.
53'
Daniele Orsato sudi udarac iz kuta za ekipu Paris St Germain. Izvest će ga Angel Di Maria.
50'
Daniele Orsato pokazuje žuti karton. Zaradio ga je Victor Lindelof iz momčadi domaćina.
46'
Juan Mata je u igri kao zamjena za Anthony Martial u Manchester United.
46'
Na stadionu ''Old Trafford'' označen je početak drugog poluvremena.
45'
Jesse Lingard je oboren, te je igra nakratko prekinuta.
45'
2 minute bit će produženo prvo poluvrijeme.
45'
Na stadionu ''Old Trafford'' Julian Draxler (Paris St Germain) izvodi korner s lijeva strane.
45'
Utakmica na stadionu "Old Trafford ponovno je u tijeku.
45'
Dani Alves (Paris St Germain) se našao u prilici na stadionu ''Old Trafford'', no pucao je neprecizno.
45'
Daniele Orsato daje znak da je prvo poluvrijeme završeno.
45'
Izgleda da je Jesse Lingard ozlijeđen. Ole Gunnar Solskjaer je odlučio da ga zamijeni i da u igru uđe Alexis Sanchez.
45'
Jesse Lingard (Manchester United) je ponovno u igri na stadionu ''Old Trafford''.
42'
Na stadionu ''Old Trafford'' Luke Shaw (Manchester United) izvodi korner s desna strane.
42'
Anthony Martial je ponovno u igri.
42'
Victor Lindelof puca prema golu, ali nema promjene rezultata na stadionu ''Old Trafford''. Njegov udarac završio je izvan okvira gola.
39'
Igra je nastavljena.
38'
Prekinuta je igra na stadionu ''Old Trafford'', jer ozlijeđeni Anthony Martial očekuje liječničku pomoć.
37'
Daniele Orsato dosuđuje zaleđe. U nedozvoljenoj poziciji nalazi se Angel Di Maria.".
34'
Na stadionu ''Old Trafford'' Juan Bernat (Paris St Germain) je zaradio žuti karton.
30'
Ashley Young (Manchester United) je zaradio žuti karton i zbog toga mora propustiti iduću utakmicu.
28'
Na stadionu ''Old Trafford'' (Manchester) Kylian Mbappe puca izvan okvira vrata.
26'
Daniele Orsato je pokazao žuti karton. Kartoniran je Paul Pogba (Manchester United).
19'
Na stadionu ''Old Trafford'' sudac Daniele Orsato pokazuje žuti karton, a kartonirani Julian Draxler neće bit u mogućnosti pomoći svojoj momčadi u narednoj utakmici.
18'
Manchester United je u napadu, ali Paul Pogba puca izvan okvira gola.
11'
Presnel Kimpembe (Paris St Germain) je dobio prvi žuti karton.
9'
Na stadionu ''Old Trafford" Luke Shaw (Manchester United) izvodi udarac iz kuta.
9'
Marcus Rashford (Manchester United) je uputio udarac u okvir gola. Međutim, protivnički vratar je obranio.
6'
Prigoda na stadionu ''Old Trafford''! Angel Di Maria puca, ali neprecizno, izvan okvira gola.
1'
Prvo poluvrijeme upravo je počelo.
-1'
74054 gledatelja došlo je gledati utakmicu.
Ako Ander Herrera dobije žuti karton na današnjoj utakmici, biće suspendiran nakon sakupljenih 2 žuta kartona u ovoj sezoni.

Postave za današnju utakmicu na stadionu ''Old Trafford'' su sada dostupne.