Jedanaesterci
83' Cooper, Jake
0 Šutevi u okvir gola 0
Forestieri, Fernando umesto Joao, Lucas    77'
82' Ferguson, Shane umesto Marshall, Ben
0 Blokirani šutevi 0
Fletcher, Steven    66'
82' Onyedinma, Fred umesto Gregory, Lee
0 Šutevi van okvira gola 0
Bannan, Barry    59'
71' Morison, Steve umesto O Brien, Aiden

90
90'
Tim Robinson daje znak da je utakmica završena. Konačni rezultat je 0 - 0.
83'
Tim Robinson pokazuje žuti karton na stadionu ''The Den''. Dobio ga je Jake Cooper (Millwall).
82'
Izmjena u momčadi domaćina na stadionu "The Den" Shane Ferguson, a izašao Ben Marshall.
82'
Izmjena br.3 u momčadi domaćina. U igru je ušao Fred Onyedinma, a izašao Lee Gregory.
77'
Fernando Forestieri je zamijenio Lucas Joao u momčadi gosta.
71'
Domaćini obavljaju izmjenu br. 1. U igru ulazi Steve Morison, a izlazi Aiden O'Brien.
66'
Steven Fletcher zarađuje žuti karton.
59'
Barry Bannan (Sheffield Wednesday) je kartoniran i mora biti oprezan da ne bi dobio drugi žuti karton, odnosno isključenje.
46'
George Boyd je u igri kao zamjena za Joey Pelupessy u Sheffield Wednesday.
46'
Počinje drugo poluvrijeme na stadionu ''The Den'', a početni udarac izvodi Sheffield Wednesday.
45'
Tim Robinson daje znak da je prvo poluvrijeme završeno.
1'
Sheffield Wednesday izvodi početni udarac.
U posljednjih 7 međusobnih utakmica u kojima je Millwall domaćin, Millwall je pobjednik 2 puta, 1 je završeno neriješeno, dok je 4 puta pobjednik Sheffield Wednesday. Sheffield Wednesday ima bolju gol-razliku: 10-9
Millwall je bez postignutog gola u 3 od 15 utakmica doma u Championship ove sezone.
Da li ste znali da Sheffield Wednesday zabija 26% golova između 61-75 minuta?
Ako Lucas Joao zabije protiv Millwall to će biti njegov 10th gol za Sheffield Wednesday ove sezone.

Dostupne su startne postave za današnju utakmicu.